Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz - Makina Të gjitha në Korçë

Mercedes-Benz , 2959
Audi , 10
Volvo , 7
Ford , 7
BMW , 6
Opel , 5
Chrysler , 4
Mazda , 3
Toyota , 2
MINI , 2
Seat , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Chevrolet , 2
Nissan , 1
BAIC , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:37 Makina , Korçë

E class 220 full opsion

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 240 Avantgarde BENZINE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 200 cdi Elegance

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 180 DIESEL Avantgarde

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Cdi

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Makina , Korçë

Mercedez Benz Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:29 Makina , Korçë

Mercedes benz b class 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:26 Makina , Korçë

Mercedes Benz S class

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz 1990 Retro

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:51 Makina , Korçë

Mercedes Benz s300 1984

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:51 Makina , Korçë

AMG//63 Mercedes-Benz C Class

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 Makina , Korçë

Shitet Mercedes-Benz E240 V6 BENZIN+GAZ

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:28 Makina , Korçë

Okazion Benz C220

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz ML320 CDI AUTOMAT ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:18 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A-CLASS, 170, ZVICRA

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Makina , Korçë

����OKAZION����Mercedes Benz S Class����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:55 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz Clk 270 cdi!!

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:53 Makina , Korçë

Shitet Benz C220 ⚜️��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:51 Makina , Korçë

Mercedes A160 nafte Automatik

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:51 Makina , Korçë

E Class 220 CDI

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Makina , Korçë

Shitet A class 200 nafte 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Makina , Korçë

Mercedes Benz

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:10 Makina , Korçë

Mercedes e class 240

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz w203 0695632767

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:04 Makina , Korçë

✅OKAZION✅ Mercedes Benz C220 CDI Look AMG Viti 2011 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:58 Makina , Korçë

M.B E klas Karavan 200 comresor Benzine+ Gaz Viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:58 Makina , Korçë

Shitet M.Benz E.klas 280 nafte manual viti 2008

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:19 Makina , Korçë

Mercedes benz A180 cdi 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:03 Makina , Korçë

��Mercedes Benz ✅️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 00:57 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 18:14 Makina , Korçë

Benz cklass

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:16 Makina , Korçë

Mercedes- Benz Vito

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Qer 11:23 Makina , Korçë

Shitet Mitsubishi Pajero 2.5 turbo interkuler pa letra

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 21:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz 124

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 21:54 Makina , Korçë

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 12:45 Makina , Korçë

��Mercedes-Benz E320 EVO 4-Matic �� Sport Packet

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 20:47 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi.

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 13:07 Makina , Korçë

W204 okazion ��

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 09:51 Makina , Korçë

GLK 250 Blutech

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione