Nisan | Korçë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan ,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 22:23 ,

Shitet nisan xtrail

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 11:01 ,

Nisan Micra

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:39 ,

shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 13:11 ,

Nisan

4 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 00:40 ,

Okazion.nisan

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 10:46 ,

Shitet xhip ne super gjendje

4 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 09:33 ,

OKAZJON BEZIN +GAZ

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 18:51 ,

Shitet nisan ne gjendje te mire me letra per 1 vit

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 14:57 ,

Nisan navara

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:57 ,

Nisan Primera 1.6 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 08:27 ,

nissan micra 1.3 benzin

1 700 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:21 ,

Shitet Nisan navara 2.5 nafte kamjo automatike 6+R

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 19:21 ,

Nisan micra bezin gaz

1 359 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 21:42 ,

Shitet golf 5 manual ne gjendje super

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 20:24 ,

Mercedes

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 10:23 ,

Nisan Navara

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 12:51 ,

Nisan Navara

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 14:41 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 21:04 ,

Shitet nisan navara 5800 euro

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 19:11 ,

NISAN X-TRAIL 2.2 cdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 18:23 ,

Nisan mikra

2 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 21:10 ,

Shitet nisan mikra nafte 1.3 okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 22:39 ,

Shitet nisan mikra 2006 nafte 1.3

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 14:41 ,

Shitet okazion 2700 euro nisan primera

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 12:07 ,

Nisan Navara

5 940 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 10:05 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 14:26 ,

Nissan

6 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 21:39 ,

Nisan primera

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 10:39 ,

Mundesi nderrimi...Mazda-Toyote -Nisan me karoceri

5 500 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 18:19 ,

nisan navara

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 18:09 ,

nisan navara 4x4

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 17:35 ,

nisan 4x4

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 22:49 ,

Nisan Almera Tino

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 18:26 ,

Shitet nissan x trail

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:55 ,

Kerkoj motorr per nisan patrol

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 23:15 ,

Nisan almera tino

24 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:25 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 14:56 ,

ni

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 06:15 ,

nisan almerA TINO

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:57 ,

shitet...nisan almera tino

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 18:48 ,

Nisan almera tino

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 12:09 ,

Shes nisan patrol

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 09:57 ,

Shitet nisan almera 2.000 nafte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 00:15 ,

Injatore

11 Maj 16:22 ,

OPEL ASTRA BENZIN GAZ SEKUENCIAL 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 21:12 ,

Nisan

3 700 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 19:12 ,

Nisan

3 700 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 18:07 ,

okazionnnn per arsyje emigrimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione