Mersedes | Korçë | Automjete | Makina

Honda , 1
MINI , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mersedes ,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mersedes Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 00:05 ,

Kamjon

1 400 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Pri 11:15 ,

Kamjon

1 400 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Mar 14:40 ,

Shitet mersedes benc

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 12:20 ,

Shitet Mersedes C220 cupe

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:18 ,

Mersedes Benc E 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 22:24 ,

3.5 Benzin Gaz///Amg Pacet///

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:40 ,

Mersedes

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 16:56 ,

Mersedes Benz 320

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 09:49 ,

Mersedes Benz Cls

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:51 ,

Mersedes benz

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Sht 02:32 ,

Mersedes

7 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Gush 16:10 ,

Shes

1 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Gush 16:39 ,

Benx 200 clk

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 14:27 ,

mersedes benc

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 19:54 ,

Mersedes-benz

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 21:11 ,

mersedes 210

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 21:03 ,

Kamjon 814

7 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 20:42 ,

mesedes benz

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 16:08 ,

Mersedes Benz 2.4 V6

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 21:13 ,

Mersedesz Benz 2.4 Benzin V6

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 03:45 ,

Mersedes

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 16:01 ,

Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 08:17 ,

Mersedes 202 bezin

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 11:32 ,

Mersedes E 250

1 699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 21:31 ,

Mersedes

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 13:32 ,

Mersedes

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 15:18 ,

okazion!!!!!!!! mini cooper look S

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 14:18 ,

Shitet Mersedes C240

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 21:42 ,

Mersedes benc C220 Evo

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 14:44 ,

Mersedes benz

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 18:15 ,

Kamioncine Mersedes Benz

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 17:51 ,

Mercedes benz

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 21:36 ,

Mersedes benz

600 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 20:23 ,

Mercedes 220 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 14:41 ,

Mercedes C Klas W203 benzin/gas

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 18:34 ,

Mersedez benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 17:15 ,

shitet benz mersedes

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 16:20 ,

Mercedes-Benz E-class 220

5 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 20:13 ,

Mersedes vito

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:49 ,

Shitet benci

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 10:38 ,

Mersedes

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 20:13 ,

Mersedes-benz

4 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 18:49 ,

okazion mersedes benz 220 nafte viti97

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 18:18 ,

Mersedes benz e220 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:15 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 19:22 ,

shitet

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 19:24 ,

Mersedes C 200 CDi

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 14:00 ,

mersedes benz me portobagazh

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 23:45 ,

Mercedes E250 dizel

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 18:52 ,

Mercedes-Benz 200 nafte 1000 Euro.

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mersedes | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione