Mercedes | Korçë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2449
BMW , 11
Opel , 6
Toyota , 5
Nissan , 4
Ford , 4
Audi , 4
Chrysler , 3
Smart , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Fiat , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes ,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:50
Linku:
,

W220 Rexhina S class 320 shitet Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39
Linku:
,

Mercedes CLS 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:02 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

❌OKAZION MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ ����❌

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:33 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:03 ,

Mercedes Benc 280 Avangarde Evo

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:47 ,

OKAZION MERCEDES C CLASS 220CDI MANUAL NAFTE

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 ,

Mercedes evo 220 okazion

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:16 ,

Mercedes-Benz A Class

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:59 ,

Shitet ose nderrohet ✅Mercedes Benz Evo✅

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

Mercedes-Benz C-Class 220 EV0

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:09 ,

Mercedes Benz C Klas Automat

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:08 ,

Mercedes Benz A klas Benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:07 ,

Mercedes Benz E280 EVO benzin/gaz

7 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:57 ,

❌SHITET E200 kompressor*AVANTGARDE* AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:55 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 ,

OKAZION MERCEDEZ 220 CDI MANUAL NAFTE

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

MERCEDES W204 VITI 2009 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:04 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:03 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 ,

Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:20 ,

MERCEDES BENZ E-CLAS ELEGANCE 220 NAFTE AUTOMATIC VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

MERCEDES EVO 200 NAFTE AUTOMATIC 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

MERCEDES AVANTGARDE C-180 KOMPRESSOR BENZINE MANUALE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

E 320 CDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:04 ,

��MERCEDES BENZ E 270 CDI ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Mercedes E211 Motorr Evo 280

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:39
Linku:
,

Mercedes CLS 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

OKAZJON

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:23 ,

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:09 ,

VW Beetle Benzine-Gaz

1 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:45 ,

OKAZION:Mercedes Benz E280 CDI EVO 7G TRONIK Avangarde

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Mercedes Benz E350 cdi 2010 AMG-Line FULL/nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

Mercedes Benz E220 CDI Avantgarde FULL FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:56 Dyqani ,

Autobus Mercedes Benz Daimler Chrysler

9 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:34 ,

C 220 EVO SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:57 ,

Mercedes Benz C 250 4Matic, look AMG, 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:57 ,

Mercedes Benz C-200 CDI, motor EVO, 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:22 ,

Okazion Mercedes Benz E250 w210

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:15 ,

Mercedes benc 212

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:14 ,

Shitet mercedes

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:27 ,

Mercedes ML320 BLUETEC 4X4 Nafte Automatike Viti 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:27 ,

A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006 Full Extra

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:21 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 ,

Mercedes C180 Kompressor Benzine Automatike Full Extra 2005

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:15 ,

C220 Nafte Automatike Viti 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:55 ,

Mercedes benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

Shitet makina Mercedes-Benz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione