Ford fokus | Korçë | Automjete | Makina

Ford , 47
Acura , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fokus ,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fokus Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 12:17 ,

SUPER GJENDJE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 16:42 ,

Ford focus

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 13:06 ,

Ford fokus 1.8 naft

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 10:29 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 19:35 ,

Shitet makina

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 23:46 ,

Ford fokus 1.6 tdci ��������

450 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 20:32 ,

Ford fokus 1.6 tdci❎❎❎

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 14:00 ,

Ford fokus 1.6 nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 14:14 ,

okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Korr 16:19 ,

okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Korr 13:39 ,

okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Qer 13:26 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 11:57 ,

Ford Fokus

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 11:40 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 14:07 ,

Ford Focus dizel

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 22:09 ,

Okazion Ford fokus karavan 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 00:17 ,

Ford fokus ne shitje 2mij euro

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 00:44 ,

Ford fokus C-Mac

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 14:26 ,

Ford focus

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 12:28 ,

Shitet Ford G-Max

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 23:53 ,

Shitet ford fokus 1.8 turbo

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 15:52 ,

Taulanti

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 18:12 ,

shitet ford fokus

2 500 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 20:08 ,

Ford Focus

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 23:32 ,

ford fokus 2007, 2000€

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 14:38 ,

ford fokus

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 20:46 ,

FORD FOKUS TDDI.SUPER GJENDJE.OKAZION

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:15 ,

FORD FOKUS TDDI.SUPER GJENDJE. MUNDESI NDRIMI.

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 00:02 ,

Ford . Fokus C Max.

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 19:05 ,

Foti mucollari

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:09 ,

Ford Fokus

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:29 ,

xhama pasqyrash per te gjitha llojet e makinave

15 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 23:04 ,

Ford Fokus okazion

2 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 16:55 ,

Ford Fokus okazion

2 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 16:16 ,

Shes ford fokus viti 2003 nafte me dokumen

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 11:59 ,

Ford Focus dizel

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 20:21 ,

Ford Focus dizel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 18:01 ,

Ford fokus

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 13:48 ,

Ford Focus

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 23:11 ,

FORD FOKUS 1.4 BENZIN

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 20:07 ,

Ford Fokus

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 15:16 ,

Ford Focus

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 17:46 ,

Ford fokus tdci 3500€

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 15:28 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 08:55 ,

ford:1.4 benzine

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 19:22 ,

Ford Focus -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 13:03 ,

Ford Focus -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 13:24 ,

Ford Focus ne gjendje perfekte -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Korr 19:27 ,

Ford fokus (Ghia)-02

2 300 EUR

02 Korr 17:36 ,

Ford Fokus

2 400 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fokus | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione