BMW X5 | Korçë | Automjete | Makina

BMW , 186
Toyota , 6
Nissan , 4
Audi , 3
Ford , 2
Mazda , 2
Peugeot , 2
Fiat , 1
Opel , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X5 , kategori Makina , ose vendndodhje Korçë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X5 Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:30 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:29 ,

Shitet Bmw X5 2008 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Naft

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:38 ,

BMW X5 Okazion

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:38 ,

Mercedes E220 CDI Avantgard Automatik

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Sport ����

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor Avantgarde ����

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:32 ,

��✅✅Shitet - BMW seria 3 (2.0nafte)✅✅

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:21 ,

BMW X5

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 21:42 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 09:22 ,

Mercedes-Benz W212 350 CDI 4 MATIC FULL FULL EKSTRA ,OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 09:22 ,

Mercedes Benz W212 E350 CDI 4MATIC FULL FULL EKSTRA OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 09:20 ,

Fiat Bravo Nafte super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:47 ,

Shitet X5 2011 OKAZION

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 19:09 ,

Toyota Corolla Verso

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 19:09 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 19:08 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:57 ,

Bmw X5 3.0 d

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:48 ,

Bmw 320d

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 10:24 ,

Toyota yaris

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 22:49 ,

⛔BMW X5⛔

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 18:18 ,

Shitet Nderrohet Bmw 118d Nga Italia (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 18:18 ,

!!!Okazion!!! Shitet Bmw 118d (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 15:30 ,

BMW x5 okazion ✅

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 11:55 ,

❌U SHITT!!!PEUGOET 1007 VITI 2006 AUTOMAT❌��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 12:48 ,

❌PJESE KEMBIMI C350 /nafte *LOOK AMG* VITI 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 15:30 ,

BMW M 530i

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 12:06 ,

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:37 ,

Mercedes Benz E 280 Evo,Benzin/Gaz,Viti 2007,

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 19:48 ,

Bmw 530

12 345 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 14:54 ,

❌U SHIT!! TOYOTA RAV4 D-4D 2.0 (nafte)4x4❌

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 15:01 ,

Volswagen Phaeton

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 20:48 ,

BMW - X5 3.0SI

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 18:56 ,

Shitet BMW X5 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 13:26 ,

BMW

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 14:47 ,

Shitet BMW X5 M

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 11:06 ,

❌U SHIT Mercedes-Benz E-class *AVANTGARDE*edition/AUTOMAT ❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:30 ,

BMW X5 U SHIT FLM MERRJEP

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 09:53 ,

BMW X5 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 18:57 ,

Bmw X5 3.0xdrive, 2009, look M

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:17 ,

mercedes G300

18 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:28 ,

Shitet BMW Seria 3 E Erdhur nga Zvicra E Targuar ne Gusht

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 11:03 ,

Bmw X5 40d M///packet

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 14:41 ,

Per arsye mosperdorimi

4 100 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 14:22 ,

OKAZION !! OPEL INSIGNIA- Benzin-Gaz-2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 11:26 ,

Bmw x5

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X5 | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim