Audi | Korçë | Automjete | Makina

Audi , 671
BMW , 14
Toyota , 5
Opel , 4
Fiat , 2
Peugeot , 2
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Smart , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Makina,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:33 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:53 ,

♦️♦️OKAZION Audi A6 3500$ OKAZION♦️♦️

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:10 ,

Audi A4 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:50 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:07 ,

Mercedes Benz E280 EVO benzin/gaz

7 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:57 ,

❌SHITET E200 kompressor*AVANTGARDE* AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:55 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:03 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 ,

Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:02 ,

Audi A3

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:03 ,

Audi a4 2007 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 ,

Shitet Audi a3

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 ,

AUDI A4 2008 AUTOMATIk

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

Mercedes Benz E220 CDI Avantgarde FULL FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Audi A7

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:49 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 ,

Mercedes-Benz c180 kompressor ⛽️Benzine+Gas ⛽️

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:48 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:47 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:46 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:46 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:46 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 ,

OKAZION !! OPEL INSIGNIA- Benzin-Gaz-2010

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

AUDI A8 4.2 INDIVIDUAL!

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:32 ,

Okazion A8 Lungo 2010

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:07 ,

AUDI A6 ndrrohet Mercedes w124 benzin ose bg

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:52 ,

���� Okazion ✅✅ Shitet BMW 320d ✅✅

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:08 ,

����OKAZION AUTOMAT����

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:02 ,

AUDI A4 QUATRO

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:00 ,

Audi A4 2.0Tdi Automat 7G

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 21:46 ,

Audi A4 2.0T benzine QUATTRO 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 14:28 ,

Audi a6 2.7tdi-08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 10:42 ,

SHITET--AUDI--A4--1.9--TDI--SUPER--GJENDJE

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:10 ,

Bmw X5 40d M///packet

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 22:37 ,

Audi A4 2.0 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 11:20 ,

❌SHITET C300 4MATIC*AMG-edition/VITI 2013/AUTOMAT❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 22:25 ,

Shitet audi a3

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 19:27 ,

Audi A4 benzine/gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 11:49 ,

Audi A4 1.6 B&G luk Sline

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:48 ,

Audi A3 nafte 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:56 ,

Shitet audi a3 ne gjendje super...

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:02 ,

Audi A4 Sline

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:02 ,

Audi A4 Sline

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione