Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Rio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia Rio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 15:29 ,

Shes Kia Rio

100 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 13:38 ,

Shes Kia Rio

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:16 ,

OKAZIONNN Kia Rio benzin gaz

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 13:49 ,

Kia rio gjysportobagazh

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 13:37 ,

Shes Kia Rio 1.3 benzin

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 01:06 ,

Shitet Kia Rio 2002

2 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 11:09 ,

Shitet pre arsye e mrgimi

190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 09:58 Dyqani ,

U SHIT Kia Rio viti 2012 1.4 crdi

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Shk 12:41 ,

Shitet KIA

10 950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 20:18 ,

Kia Rio 2021

11 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 21:53 ,

Okazion

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 21:48 ,

Shitet ne gjendje super

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 14:50 ,

Okazion Kia Ria 1.4 Benzin 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Nën 12:28 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 13:45 ,

Kia Rio 1.4 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Sht 11:34 ,

SHITET KIA RIO NE GJENDJE SHUME TE MIRE 2014

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Sht 16:03 ,

KIA RIO 2004 AUTOMAT KONDICIONER ABS ME LETRA

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Qer 22:49 ,

Kia Rio

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:20 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 15:33 ,

Shitet Kia Rio ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 10:28 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 20:31 ,

Kia Rio dizel 50.000km

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Pri 12:34 ,

Kia rio

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 08:45 ,

KIA Rio AUTOMAT

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 14:09 ,

Kia Rio

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 09:11 ,

Kia Rio dizel

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 23:33 ,

Shes KIA RIO URGJENT!!!!

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 10:25 ,

Shes

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 15:21 ,

Kia Rio 1.5 Benzine Ekonomike

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Dhj 15:24 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 13:58 ,

Kia Rio dizel 2006

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Nën 10:49 ,

Okazion

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 08:31 ,

Shitet makina

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 13:09 ,

Kia Rio 0 kilometra

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 08:41 ,

Kia Rio benzin+gaz.

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 19:13 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 14:23 ,

Shes

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 08:25 ,

Kia rio gaz benzin ne leje

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 18:20 ,

Okazion kia rio

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 10:10 ,

Shitet per arsye emigrimi

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 19:15 ,

SHITET KIA RIO CMIMI I DISKUTUESHEM

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 19:15 ,

Shitet Kia Rio per arsye mosperdorimi

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 17:34 ,

KIA RIO cmimi diskutueshem

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 17:34 ,

Shitet Kia Rio okazzion

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 17:34 ,

Kia Rio okazzion i diskutueshem

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 12:55 ,

kia e porsaardhur nga italia okazion

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 10:26 ,

Per pjes te gjitha dekomentat

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Tet 15:35 ,

Okazion - KIA RIO - 1990 EURO

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 19:12 ,

Kia rio

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 18:40 ,

Shes makine

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia Rio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione