Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kia Të gjitha në Durrës

Carens , 14
Carnival , 18
K2500 , 1
K2700 , 2
Magentis , 1
Optima , 1
Picanto , 27
Pride , 1
Rio , 16
Sorento , 59
Soul , 4
Sportage , 35
Venga , 5
cee´d , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:27 Makina , Durrës

Kia Sportage 1.7 Nafte 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Dyqani Makina , Durrës

Kia Sportage-2.0 nafte-72.000 km

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:24 Dyqani Makina , Durrës

Kia RIO

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 20:07 Makina , Durrës

Kia Carens 2.0 Benzin/Gaz. 2008.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:36 Dyqani Makina , Durrës

Kia sorento

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 07:47 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 19:16 Makina , Durrës

Kia sorento 4x4 2007 2.5 diezel manuale

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:23 Dyqani Makina , Durrës

Kia Sorento 2012- 0692246233

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 15:10 Makina , Durrës

KIA OPTIMAL

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 10:02 Makina , Durrës

KIA SORENTO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 10:00 Makina , Durrës

Shitet per Pjese Kembimi

100 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 14:00 Makina , Durrës

kia sportage 4x4

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 22:42 Makina , Durrës

Shitet Kia Magentis 2006 / 0684424240

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 07:15 Makina , Durrës

⚠️ OKAZJON ⚠️ Benzin + Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

KIA SOUL Vip Package 2015

11 600 EUR

06 Mar 22:39 Makina , Durrës

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:27 Makina , Durrës

Shitet Kia Picanto

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 11:19 Makina , Durrës

KIA

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 11:04 Makina , Durrës

KIA BENZIN + GAZ

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 09:20 Makina , Durrës

Kia sportage

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 10:19 Makina , Durrës

Kia shum ekonomike

1 100 EUR Çmimi me zbritje

13 Jan 10:54 Makina , Durrës

Okazion vetem sot 1100 euro

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 21:50 Makina , Durrës

KIA SORENTO ⚠️OKAZJON⚠️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 21:47 Makina , Durrës

KIA SORENTO ⚠️OKAZJON⚠️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 15:38 Makina , Durrës

Kia ceed 1.6 crdi manual

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 08:32 Makina , Durrës

KIA SORENTO

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:32 Makina , Durrës

KIA CARENS

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 10:51 Makina , Durrës

Kia Sorento Okazion

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 10:43 Makina , Durrës

KIA

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 14:44 Makina , Durrës

Kia Sportage gaz benzin me impiant gazi qe ne prodhim

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Sht 09:57 Makina , Durrës

shitet Kia Sorento

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 17:02 Makina , Durrës

Shitet KIA Sportage

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 22:51 Makina , Durrës

KIA-sportage

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 09:08 Makina , Durrës

kia rio 600lek

600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:21 Makina , Durrës

Kia Sportage Eko

18 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 22:36 Makina , Durrës

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 22:44 Makina , Durrës

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 21:22 Makina , Durrës

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 15:47 Makina , Durrës

��➡️ OKAZION ✅️ SHITJE❗️

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 07:19 Makina , Durrës

Okazion Kia Sportage

16 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Qer 14:42 Makina , Durrës

SHITET " KIA SORENTO "

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 01:23 Makina , Durrës

Kia Sorento Shitet ose Nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 15:29 Makina , Durrës

Shes Kia Rio

100 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 13:38 Makina , Durrës

Shes Kia Rio

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 13:49 Makina , Durrës

Kia rio gjysportobagazh

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 13:37 Makina , Durrës

Shes Kia Rio 1.3 benzin

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 01:06 Makina , Durrës

Shitet Kia Rio 2002

2 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 13:46 Makina , Durrës

makine ne gjendje shume te mire

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 09:14 Makina , Durrës

Kia shitet mundesi ndrimi

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 09:33 Makina , Durrës

Shitet makine KIA SPORTAGE (cmim i arsyeshem)

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione