Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | cee´d

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia cee´d | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:23 Dyqani ,

Kia Ceed Automatike Diesel 1.6 Viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:27 ,

kia ceed

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:17 Dyqani ,

Shitet Kia Ceed XR Sport Line

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:19 ,

Shitet Kia CEED

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 09:26 ,

Kia cee’d nderrohet

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 21:50 ,

Okazion kia ceed 1.6 benzin gaz ekonomike 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 06:30 ,

kia

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 13:49 ,

SHITET KIA CEED SW

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 20:16 ,

Shitet Kia Cee’d 1.6 nafte

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 03:15 ,

kia ceed

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 14:59 ,

kia ceed

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 14:14 ,

Kia Ceed Eco Dynamics 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 07:07 ,

PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Sht 16:25 ,

Benzin gaz Brc

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 01:46 ,

Kia Ceed 2009

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 19:11 ,

Kia ceed

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 10:35 Dyqani ,

U SHIT Kia Ceed 1.6 crdi viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 12:36 Dyqani ,

U SHIT Kia Ceed sw viti 2010 1.6 crdi

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 15:33 ,

kia shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 13:09 ,

Okazion

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 16:57 ,

KIA Ceed për pjesë këmbimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Tet 12:09 ,

kia ceed okazion

3 149 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 09:44 ,

shitet Kia ceed e porsa ardhe nga gjermania

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 15:30 ,

Kia Cee

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 09:31 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 10:53 ,

Kia ceed 1.6 Benzin/Gaz Viti 2009 Zvicra

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 17:57 ,

Shitet Kia Ceed automatike 36000 km 1.6 nafte 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Dhj 17:13 ,

Kia Ceed

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Dhj 17:01 ,

Kia Ceed

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 13:11 ,

Shitet kia ceed 1.4

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 12:51 ,

SHITET

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 12:15 ,

Kia cee'd

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:55 ,

Kia

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 10:16 ,

Kia ceed

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 21:38 ,

Kia ceed

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 18:48 ,

OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 15:50 ,

Kia Cee'd 1.6 CRDI 90HK-, 3500€-

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 23:42 ,

kia ceed

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Tet 15:25 ,

Kia cee'd dizel -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 19:27 ,

Shitet Kia Cee

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 19:18 ,

Shitet Kia Cee

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia cee´d | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione