honda | Kavajë | Automjete | Makina

BMW , 5
Honda , 5
Ford , 5
Fiat , 2
Porsche , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Opel , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe honda,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj honda Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:49 Dyqani ,

❌❌C 220 diesel Automatic❌❌

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:49 Dyqani ,

❌❌ML 320 Diesel❌❌

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:47 Dyqani ,

❌ Citroen 1.4 nafte❌

2 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:47 Dyqani ,

❌❌Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz❌❌

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:46 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:21 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor me impjant gazi❌❌

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 22:10 Dyqani ,

❌BMW X5 3.5 diesel❌

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 14:20 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:26 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:24 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 21:17 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

❌❌C 250 4X4❌❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

C 230 super okazion

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 01:35 Dyqani ,

⛔️⛔️Shitur ��⛔️⛔️

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️u shit⛔️⛔️

23 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:15 Dyqani ,

��⛔️⛔️E Shitur ⛔️⛔️��

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:03 Dyqani ,

��⛔️E Shitur⛔️��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:55 Dyqani ,

Bmw 120d Automatike

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:43 Dyqani ,

SHITUR ��⛔️ Per cmime okazion vizitoni linkun me posht

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

⛔️SHITUR��PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSHT

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

SHITUR⛔️PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSJT

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:23 Dyqani ,

❌❌U shit u shit ���� ❌❌

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:15 Dyqani ,

❌❌U shite❌❌

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 23:22 Dyqani ,

❌❌ u shitt ❌❌

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 22:06 Dyqani ,

��U Shiit⛔️ 220 cdi avantgarde fuuull Navi

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:27 ,

Okazion . Ford Fiesta 1.4 tdci Nafte 2006-2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 07:55 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 11:03 ,

Ford fusion 1.4 nafte

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 17:02 ,

U SHITTT !!! FIAT GRANDE PUNTO 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 13:24 ,

B class 180 CDI AVANTGARD

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 16:10 ,

vw pasat cc

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 00:48 ,

E320 Avantgarde Full Options

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 11:26 ,

Honda 250

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 18:59 ,

Mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 18:34 ,

Super Okazion HONDA CIVIC TYPE S

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Mar 11:20 ,

Honda CR-V 2.0 Benzin/Gaz viti 1999

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 10:45 ,

Honda CR-V 2.0 Benzin/Gaz viti 1999

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 10:40 ,

Shitet Honda CR-V 2.0 Benzin/Gaz viti 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 22:56 ,

Honda Jazz benzin -07

3 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj honda | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione