golf 5 | Kavajë | Automjete | Makina

BMW , 6
Ford , 3
Audi , 3
Porsche , 2
Fiat , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:35 Dyqani ,

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Dyqani ,

❌ Audi Q7 3.0 TDI ❌

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:48 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:48 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:48 Dyqani ,

❌❌Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz❌❌

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:47 Dyqani ,

❌ Citroen 1.4 nafte❌

2 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:47 Dyqani ,

❌❌C 220 diesel Automatic❌❌

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:47 Dyqani ,

❌❌ML 320 Diesel❌❌

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:47 Dyqani ,

Super Okazion! Ml320 bluttec

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:51 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor me impjant gazi❌❌

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:27 Dyqani ,

Shitet Golf 5 okazion !!!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Golf 5 Benzin Gaz 1,6 3800€ i diskutueshem mundesi ndrimi

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

Vw Golf 5 benzin gaz 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:46 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:10 Dyqani ,

❌BMW X5 3.5 diesel❌

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 14:20 ,

Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:37 ,

Golf 5 Okazion!!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 01:58 ,

Volkswagen Golf 5

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:20 Dyqani ,

❌Audi Q7❌

24 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

❌❌C 250 4X4❌❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

C 230 super okazion

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 01:35 Dyqani ,

⛔️⛔️Shitur ��⛔️⛔️

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️u shit⛔️⛔️

23 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:15 Dyqani ,

��⛔️⛔️E Shitur ⛔️⛔️��

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:03 Dyqani ,

��⛔️E Shitur⛔️��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:55 Dyqani ,

Bmw 120d Automatike

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:43 Dyqani ,

SHITUR ��⛔️ Per cmime okazion vizitoni linkun me posht

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

⛔️SHITUR��PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSHT

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

SHITUR⛔️PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSJT

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:15 Dyqani ,

❌❌U shite❌❌

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 23:22 Dyqani ,

❌❌ u shitt ❌❌

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 22:06 Dyqani ,

��U Shiit⛔️ 220 cdi avantgarde fuuull Navi

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:06 Dyqani ,

⛔️SHITUR⛔️ C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:43 Dyqani ,

⛔️U Shit⛔️ 230v6 2006 sport PER OKAZIONE KLIKONI POSHT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 10:27 ,

Okazion . Ford Fiesta 1.4 tdci Nafte 2006-2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 21:23 ,

Golf

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 10:13 ,

Pjese Kembimi BMW X6 ActiveHybrit 5

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 11:29 ,

Volkswagen Golf 5 2007 2.0 TDI DSG

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:32 ,

Golf 6 (2010) 1.6TDI

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 20:57 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 20:57 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione