Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris - Makina Të gjitha në Kavajë

Toyota , 52
Audi , 6
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori Makina,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:32 Dyqani Makina , Kavajë

TOYOTA YARIS 1.3 VVT-i AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:31 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 2010 BenzinGaz sapo targuar 4300€ diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:31 Makina , Kavajë

Audi Q7 3.0 Nafte 2014 ,17.999€ diskutueshem mundesi ndrimi

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:07 Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris automat 1.4 nafte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:58 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.TOYOTA.YARIS.1.4.NAFT.MANUAL.

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
30 Nën 22:34 Makina , Kavajë

Toyota yaris

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 17:26 Makina , Kavajë

Toyota yaris

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Tet 14:15 Makina , Kavajë

C klas

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 15:32 Dyqani Makina , Kavajë

❌️ SHITUR ❌️

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
21 Sht 07:46 Makina , Kavajë

Q5 2014 3.0 TDI 4x4 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:46 Makina , Kavajë

GOLF 7 GTI 2.0 BENZIN 2015 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 15:55 Makina , Kavajë

Passat

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 16:53 Makina , Kavajë

Audi a4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 13:19 Makina , Kavajë

Passat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:54 Makina , Kavajë

Audi A6 Matrix 2014 Full optional 22.000€ i diskutueshem

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 19:45 Makina , Kavajë

C klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 10:06 Makina , Kavajë

C klas

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 08:44 Makina , Kavajë

C klas

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:02 Makina , Kavajë

Passat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:02 Makina , Kavajë

Passat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:02 Makina , Kavajë

Passat

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:02 Makina , Kavajë

Audi a4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:01 Makina , Kavajë

C class

5 220 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 02:02 Makina , Kavajë

Toyota Yaris

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:30 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 1.3 Benzine Automatike 5500€

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 13:41 Makina , Kavajë

Klevis Dupi

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Nën 16:32 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 1.4naft automat 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 21:17 Makina , Kavajë

SHITET TOYOTA YARIS MOTOR 1.4 NAFT ME LETRA TE PAGUARA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 11:24 Makina , Kavajë

Toyota Yaris gjendje perfekte 3500€ i diskutueshem

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 22:37 Makina , Kavajë

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 10:45 Makina , Kavajë

Opel 2010 Benzin-Gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 13:48 Makina , Kavajë

Toyota Yaris !!!!!❌OKAZION❌!!!

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 21:42 Dyqani Makina , Kavajë

❌ SHITUR❌

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Sht 13:43 Makina , Kavajë

Toyota per pjes

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 13:12 Makina , Kavajë

toyota yaris 1.3 2003 Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 11:51 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 15:17 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 11:35 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 20:25 Makina , Kavajë

Okazion Mercedes Benz A200

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 21:45 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:31 Makina , Kavajë

Okazin Toyota yaris

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 21:18 Makina , Kavajë

❌okazion Toyota yaris Benzin gaz❌

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 18:51 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 400 EUR

26 Jan 18:48 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 200 EUR

26 Dhj 04:36 Makina , Kavajë

Okazion Mercedes Benz A200

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 22:24 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

4 900 EUR

18 Sht 21:44 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 200 EUR

24 Korr 21:42 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 400 EUR

04 Korr 12:45 Dyqani Makina , Kavajë

❌ E SHITUR❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 11:58 Makina , Kavajë

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione