Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aixam , 1
Audi , 28
Bentley , 1
BMW , 32
Cadillac , 1
Chrysler , 2
Citroën , 3
Dodge , 1
Ferrari , 13
Fiat , 11
Ford , 20
GMC , 1
Honda , 1
Hyundai , 7
Isuzu , 1
KTM , 1
Lancia , 2
Lincoln , 1
MG , 1
Nissan , 3
NSU , 1
Opel , 8
Peugeot , 9
Porsche , 11
Renault , 1
Rover , 1
Seat , 7
Škoda , 3
Smart , 4
Toyota , 18
Volvo , 6
Zastava , 1

Njoftimet për Makina me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina me qera që ofrohen nga kompani të ndryshme. Makina nga markat më të njohura si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford dhe shumë të tjerë që ofrohen me Qera. Shiko njoftimet dhe gjej makinën ideale me qera në mesin e mijëra ofertave.Sot 17:08 Dyqani ,

Makina me qera.,auto vip albania 0692073444

25 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:56 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:49 ,

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:49 ,

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:45 Dyqani ,

Furgon Viano & Vito me qera 8 vende dhe mjete 7 vende

39 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:25 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:04 ,

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:04 ,

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:00 ,

Makina me Qira, 6+1 Automatike

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:00 ,

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:52 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:46 ,

Makina me Qera duke Filluar nga 15 Euro dita !!

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:46 ,

Golf 7 50€ dita

50 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:11 ,

ME QERA E 220 automatik

25 EUR / muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Jepet me Qira

30 LEK / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:11 ,

Makina me Qera "ORA" 6+1 Automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:58 ,

makina me qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:56 Dyqani ,

MAKINA ME QERA TIPE TE NDRYSHME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO

15 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:25 ,

Makina me qera. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:25 ,

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:23 ,

Makina me Qira Shtat Vendeshe Automatike,

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:19 ,

makina me qera

15 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:15 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:15 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:14 ,

Makina me Qera "ORA" 6+1 Automatike

14 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:05 ,

Makina me qera duke filluar nga 15€

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:12 ,

Makina me qera. Makina per dasma. Makina per nuse

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:50 ,

Okazion makina me qera vetem 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:50 ,

Makine me Qera 14 € Dita

14 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:50 ,

Qera 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:50 ,

Car Rental 14 Euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:50 ,

makina me qera ditore

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:50 ,

Okazion qera 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:49 ,

Porche Cayenne 3.2 benzine Full luk 2010

12 000 EUR /

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:49 ,

Makina me Qera 14 euro dita Sjellim ku ndodheni

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:46 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:46 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:18 ,

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:18 ,

Makina me Qera

13 EUR /

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:15 ,

Makina me Qera “ORA”

13 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:15 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:57 ,

makin me qera

50 EUR / ditë

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:22 ,

Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për Makina me Qera? Gjej mijëra njoftime për oferta për makina me qera nga kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej makinën që të duhet me qera.


Gjej Makina me Qera në MerrJep.al


Kërkoni njoftime në MerrJep.al dhe gjeni makina me qera në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për makina me qera nga markat e ndryshme si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyota, Hyundai, Fiat, Smart, Volkswagen, Ford, Opel, Land Rover dhe shumë të tjerë me qera. Gjej njoftime për makina me qera ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Makina me Qera


Keni makina që ofroni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione