Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 658
Comanche , 2
Commander , 39
Compass , 100
Patriot , 83
Renegade , 23
Wagoneer , 4
Willys , 5
Wrangler , 170

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.15 Gush 10:51
Linku:
,

Super Jeep Cherokee i 2010, me 120'000 km për shitje!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:30
Linku:
Dyqani ,

JEEP GRAND CHEROKE 2015

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

17 Nën 08:34 ,

Jeep Compass

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:43 ,

OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 13:31 ,

Jeep cherokee

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Nën 19:13 ,

Okazion!!!shitet jeep wrangler

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 21:18 ,

Jeep Liberty Offroad

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 12:28 ,

Jeep grand cherokee

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 19:35 ,

Shitet ose nderrohet 2.7 naft

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 11:07 ,

Jeep Wrangler Sahara Viti 12/2013 3.6 benzine (behet 100% me

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 19:20 ,

Shitet Jeep Patriot 2.4 benzin-gas 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 17:17 ,

Jepp

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 15:49 ,

4offroad jeep grand cheroke

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:13 ,

Shitet jeep shirok

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:22 ,

Jeep Grand Cheroke 3.0 naft Automat 130mi km

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Tet 16:38 ,

Okazion Jeep commander 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 15:12 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 21:19 ,

Jeep

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:45 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 15:14 ,

SHITET JEEP WRANGLER 2007

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 14:04 ,

Jeep compass

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 13:42 ,

Jeep

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 23:41 ,

Jeep grandcheroka

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 20:27 ,

����Shitet JEEP COMMANDER 3.0 crd 4x4 Quadra-drive2 i sapo a

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 15:24 ,

jeep okazion

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 19:18 ,

jeep grand cheeroke 4000cc,sedilje lekure,ne super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 14:20 ,

Shitet okazion

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 12:08 ,

Jeep ptriot

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Tet 21:35 ,

Disqe

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 09:41 ,

okazion

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 12:36 ,

�������� okazion jeep

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 20:47 ,

E shes per arsye emigrimi

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 15:37 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 12:40 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 23:17 ,

Jeep grand cherokee 2.7 naft

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:38 ,

����Shitet JEEP COMMANDER 4x4 Quadra-drive2 i sapo ardhur n

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 08:52 ,

Okazion Jeep commander 4x4

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:54 ,

Jeep Commander (overlander)

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:30 ,

Jeep Grande cheroke 4.7 version American

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 02:29 ,

Shitet jeep grande cheroke, 4.7 V8

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 23:04 ,

Shitet Jeep Grandcherokee 06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 15:43 ,

JEEP Patriot 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 01:31 ,

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 21:01 ,

Goma bashke me disqe

700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 01:46 ,

Jeep

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Sht 22:00 ,

Jeep compass

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 17:47 ,

OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 16:34 ,

JEEP WJ 4000cc

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 15:16 ,

Mario

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 17:20 ,

Jeep Cherokee 2.2 LONGITUDE 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Sht 12:17 ,

Shitet Jeep Wrangler ne gjendje shume te mire

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 11:44 ,

Jeep Commander 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione