Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 654
Comanche , 2
Commander , 39
Compass , 101
Patriot , 80
Renegade , 25
Wagoneer , 4
Willys , 5
Wrangler , 171

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 13:10
Linku:
,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

03 Jan 18:02 ,

Jeep Cherokee 2007 nafte (shitet/nderrohet)

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 13:04 ,

OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE 5500 € VITI 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 11:33 ,

OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE VITI 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:27 ,

Jeep Grand Cheroke (ME NDERRIM) OKAZION

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 07:08 ,

OKAZION!!! JEEP GRAND CHEROKEE

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 21:16 ,

OKAZION!!! JEEP GRAND CHEROKEE VITI 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 15:08 ,

OKAZION !! JEEP GRAND CHEROKEE VITI 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 12:05 ,

OKAZION!!! JEEP GRAND CHEROKEE VITI 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 09:11 ,

OKAZION!!!! Shitet JEEP GRAND CHEROKEE viti 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 08:19 ,

SHITET

4 500 EUR

28 Dhj 19:42 ,

OKAZION!!! JEEP GRANDE CHEROKEE VITI 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 13:50 ,

jeep wrangler rubicon

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 21:16 ,

Shes jeep Compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 21:16 ,

Shes jeep compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 21:16 ,

Shes jeep compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 20:15 ,

Jeep grand cherokee wj, 3.1 turbo diesel

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 18:23 ,

JEEP RENEGADE AUTOMATIK 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 16:02 ,

4x4 jep cherokee pa letra gjendje t mir

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 11:20 ,

Shitet makine okazion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:53 ,

Jeep Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:25 ,

Shitet jeep

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:17 ,

Shitet jeep automat

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 20:56 ,

Shitet Jeep

380 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 11:24 ,

Jeep Wrangler

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 22:13 ,

Shitet Jeep

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 04:54 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 2008 I ardhur nga Zvicra����

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 03:48 ,

Jeep patriot

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 10:18 ,

Jeep Grand cherook 3.0 super gjendje per pjess !!

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 10:05 ,

Jeep Grand cherook 3.0 super gjendje !!!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 22:35 ,

Shitet/Nderrohet Jeep Patriot 2.4 Gaz/Benzin

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 00:09 ,

Jeep Wrangler

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 20:11 ,

shitet ose ndrohet tel 0693515140

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 08:56 ,

Jeep liberty cherokee offroad automat 2.8 naft super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 03:10 ,

Okazion jeep commander 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 03:10 ,

����2014 Jeep Wrangler����

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Dhj 13:09 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee Overland 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 11:15 ,

Shitet Jeep Wrangler ne gjendje shume te mire

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 20:29 ,

2014 Jeep Wrangler

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Nën 16:09 ,

Jeep Grand Cherokee 3.1 TD

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 11:49 ,

Jeep grand cherooker

2 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 12:58 ,

Jeep

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 01:08 ,

SHITET JEEP GRAND CHEROKEE 2017

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 09:21 ,

Shitet jeep ne super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 12:44 ,

Jeep

2 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 00:26 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 2017

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 17:45 ,

Okazion jeep commander 4x4

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 11:13 ,

Jeep Grand Cherokee 4.0

3 700 EUR Çmimi me zbritje

17 Nën 08:34 ,

Jeep Compass

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:43 ,

OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione