Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 658
Comanche , 2
Commander , 39
Compass , 100
Patriot , 82
Renegade , 23
Wagoneer , 4
Willys , 5
Wrangler , 172

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.15 Gush 10:51
Linku:
,

Super Jeep Cherokee i 2010, me 120'000 km për shitje!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:00
Linku:
Dyqani ,

JEEP GRAND CHEROKE 2015

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

23 Maj 12:01 ,

Jeep Grand Cherokee

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 18:22 ,

Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 18:20 ,

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 18:14 ,

Jeep Patriot

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 19:42 ,

Jeep Patriot 2.4 Benzine + Gaz 4X4 North Edition 2011

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 21:00 ,

Jeep

37 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Maj 15:13 ,

SHITET JEEP GRAND CHEROKEE

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 23:17 ,

Jeep grand cherokee

8 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 16:09 ,

OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 00:55 ,

JEEP GRAND CHEROKEE GAZ BENZIN

65 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:00 ,

Ne gjendje super e gacme per cdo lloje prove

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:18 ,

Ne gjendje super e gacme per cdo lloj prove nga ana juaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:59 ,

JEEP ❗✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:44 ,

Shitet Jeep

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 00:13 ,

Jeep commander

13 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:00 ,

Shitet

13 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 12:04 ,

Jepp 2.5 naft

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 08:20 ,

Shitet okazion 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 09:47 ,

SHITET 4x4 Off Road Jeep Grand Cherokee

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:10 ,

Jeep grand cheroke pjes kembimi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 17:41 ,

jeep xheroke

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 17:38 ,

Jeep

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:25 ,

Jeep

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 22:03 ,

Shitet per arsye mospordorimi

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 15:25 ,

shitet Jeep grand cherokee 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 14:42 ,

Jeep Grand Cheroke...2008 Full extra

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 00:55 ,

Super Okazion Jeep Compass

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 23:33 ,

Jeep Grand Cherokee Overland

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 23:27 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Overland

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:38 ,

Jeep commander

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 13:08 ,

disqe jeep cheroke

250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 08:50 ,

Jeep Grand Cherokee !!!OKAZION!!!

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 01:37 ,

Jeep Grand Cherokee !!!OKAZION!!!

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 10:24 ,

JEEP Compass 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 14:55 ,

Shitet JEEP RENEGADE2018 4X4/KAMBIO AUTOMATIKE

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 23:29 ,

Jeep Grand Cherokee Overland

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 18:26 ,

Grand cheroke

7 000 EUR

14 Pri 14:00 ,

Jeep Wrangler 3.8 benzin - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 09:51 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:02 ,

Jeep wrangler per pjesë

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 14:05 ,

Jeep compass

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 18:13 ,

Gjendje te shkellqyer

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 09:30 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:06 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:29 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:49 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 09:36 ,

Shitet jeep grand Cherokee

5 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 11:48 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:21 ,

Jeep Grand cherokee

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 08:12 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione