Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 654
Comanche , 2
Commander , 39
Compass , 101
Patriot , 80
Renegade , 25
Wagoneer , 4
Willys , 5
Wrangler , 171

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 13:10
Linku:
,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

23 Qer 19:38 ,

Jeep Grand Cheroke 4x4

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 18:21 ,

Jeep Grand Cheroke 4x4

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 05:18 ,

Jeep Patriot 4x4. Viti 2009. Benzinë +Gaz 100%

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 01:37 ,

Jeep Grande Cheroke Summit 3.0 diesel 2015

22 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 18:25 ,

Super Jeep Cherokee i 2010, me 120'000 km për shitje!

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Qer 13:07 ,

Shitet Jepp

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 19:20 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 Benzine Gas

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 19:03 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 diesel ����

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:25 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 23:01 ,

Jeep

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 11:33 ,

Jeep Grand cherokee

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 18:55 ,

Jeep Cherokee 2004 Benzin/Gaz 4x4

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 18:14 ,

Jeep limited

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 00:59 ,

JEEP PATRIOT 2.0 Naft

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 20:32 ,

Jeep Wrangler 3.8 Benzine/Gas 19900€

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 15:03 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 15:03 ,

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 06:51 ,

OKAZION Shitet Makina Jeep 4x4

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 10:31 ,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 04:50 ,

Jeep wrangler sahara

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 18:39 ,

Jeep Wrangler Rubicon 2015

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 11:44 ,

Jeep cherokee

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:53 ,

Jeep Grand Cherokee 2008 3.0 Diesel

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:11 ,

Jeep Wrangler Sahara Viti 12/2013 3.6 benzine (behet 100% me

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 13:16 ,

Jeep Wrangler 3.8 benzin super gjendje MUNDSI NDRRIMI��

14 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 12:09 ,

jep gerang cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 20:23 ,

Jeep grand Cherokee

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 10:57 ,

jeep okazion 5000 euro

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 03:29 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:16 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 14:15 Dyqani ,

Jeep Grand Cherokee OFFROAD

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Qer 12:00 ,

Jeep Wrangler

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:41 ,

Jeep Cherokee

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:10 ,

Jeep ne shitje

4 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 13:04 ,

OOOKAZIOON

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 12:23 ,

Jeep

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 22:30 ,

Jeep 4.7. V 8 benzin

7 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 12:26 ,

SHITET JEEP GRAND CHEROKE 3.0 2013

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 17:32 ,

Jeep Cherokee

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:04 ,

SHITET Jeep Grand Cherokee

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:44 ,

Shes Jeep Cheroke 2.8CRDI 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 14:33 Dyqani ,

***U SHITTT***Auto City - Jeep Wrangler,2007,

29 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 12:01 ,

Jeep Grand Cherokee

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 18:22 ,

Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 18:20 ,

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 18:14 ,

Jeep Patriot

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 19:42 ,

Jeep Patriot 2.4 Benzine + Gaz 4X4 North Edition 2011

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 21:00 ,

Jeep

37 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Maj 15:13 ,

SHITET JEEP GRAND CHEROKEE

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione