Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vlorë | Automjete | Makina | Jeep

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:18 ,

Jeep ebro 2.0 naft

13 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:42 Dyqani ,

JeeP WRANGLER SAHARA �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:10 Dyqani ,

JEEP CHEROKEE 2014 2.0 Naftë �� AUTO PENTA ��

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 19:25 ,

Jeep Grand Cherokee Overland.

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 08:49 ,

������Jeep Grand Cherokee 3.0 Diesel��

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 21:56 ,

Kerkoj makin per Bushin

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 18:22 ,

Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 18:20 ,

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 10:07 ,

JEEP GRANG CHEROKEE 2,7

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 12:04 ,

Jeep grand cherokee

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 18:23 ,

JEEP RENEGADE AUTOMATIK 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 11:13 ,

Jeep Grand Cherokee 4.0

3 700 EUR Çmimi me zbritje

09 Nën 19:35 ,

Shitet ose nderrohet 2.7 naft

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 15:14 ,

SHITET JEEP WRANGLER 2007

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 23:17 ,

Jeep grand cherokee 2.7 naft

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:39 ,

shitet ndrohet me makin tjeter

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 23:21 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 10:17 ,

Shitet jeep grand cheeroke

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 11:47 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:02 ,

Jeep grand cherokee

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 11:46 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:44 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 21:23 ,

Super Shitet Jeep grand cherokee

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 15:09 ,

Jeep patriot

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:20 ,

Jeep grand cherok

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 14:19 ,

Shitet Jeep cherokee

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:11 ,

Nissan terrano

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 17:21 ,

Jeep Grand Cherokee

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 17:12 ,

Jeep wrangler unlimited

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 19:47 ,

Jeep grand cheroke

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 23:16 ,

Shes makine

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 20:36 ,

Shes ose nderoj

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 17:01 ,

Jeep

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 08:14 ,

Jeep Wrangler Sahara 3.8 dizel 2007

12 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Nën 19:11 ,

Arsye emigrim

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 18:00 ,

Jeep

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 16:00 ,

Jeep

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 16:27 ,

Jep 2.7 cdi kamjo automat super gjendje okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 14:34 ,

Shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Korr 10:22 ,

jeep

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 19:51 ,

jeep 2.7 motorr benci naft 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 17:59 ,

Jeep Wrangler

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 13:46 ,

JEEP WRANGLER

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 14:09 ,

JEEP

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 22:48 ,

OKAZION JEEP GRAND CHEEROKE 3.0 Naft 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 10:30 ,

JEEP2004, 2.7 NAFT MOTORR BENCI CRD 4X4

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 00:48 ,

Jeep wrngler 4.0

13 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 00:36 ,

Jeep wrangler 2.5

10 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 20:06 ,

Jeep 2.7 naft super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione