Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 680
Comanche , 2
Commander , 43
Compass , 129
Patriot , 101
Renegade , 20
Wagoneer , 8
Willys , 5
Wrangler , 202

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 00:29
Linku:
Makina , Fier

Jeep Wrangler 2011 okazion

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:22
Linku:
Makina , Tiranë

�� Shitet Jeep Cheroke 2.0 Diesel Automatike - 16500 Euro

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:00 Makina , Tiranë

Pjes Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:46 Makina , Lushnjë

Jeep compass 4x4 automat

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:39 Makina , Fier

Jeep wrangler viti 2011 automat

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

JEEP PATRIOT 2.4L

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 Makina , Fier

JEEP,GRAND CHEROKE,3.6 BENXIN,����������������

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER RUBICON

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 2014

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 4x4

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 Makina , Korçë

Shitet jeep cherokee sport

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

JEEP PATRIOT 2.4 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION!!! JEEP WRANGLER 13.800 EURO

13 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep kompas 2.4 benzin 4×4 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:31 Makina , Durrës

Jeep Patriot Benzin + Gas

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 benzin off road Extreme okazion

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 Makina , Vlorë

Jeep Cherokee 2008 3.7 V6 gaz/benzine

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:29
Linku:
Makina , Fier

Jeep Wrangler 2011 okazion

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:29 Makina , Fier

Jeep wrangler

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

Jeep compas benzin-gas 4x4

5 500 EUR

Dje 18:30 Makina , Durrës

Jeep Wrangler benzine+gaz 2008

14 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 Makina , Vlorë

jeep liberty

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 Makina , Tiranë

��Jeep Wrangler Rubicon��

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 Makina , Tiranë

Okazion JEEP WRANGLER!

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:22
Linku:
Makina , Tiranë

�� Shitet Jeep Cheroke 2.0 Diesel Automatike - 16500 Euro

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:08 Makina , Tiranë

Jeep Commander 5.7L Hemi benzin-gaz 2017

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:08 Dyqani Makina , Vlorë

Jeep Cherokee

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:36 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee !!!OKAZION!!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:55 Makina , Tiranë

Jeep Patriot

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:32 Dyqani Makina , Elbasan

JEEP WRANGLER 3.8 BENZIN FULL

26 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 14:40 Makina , Tiranë

Jeep Patriot 2,4 4x4 benzin gaz 2009 Mundesi nderrimi

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:21 Makina , Tiranë

jeep

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 12:49 Makina , Tiranë

Shes Jeep Compass

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 11:07 Makina , Tiranë

Jeep Grand cheroke 3.0 CRD

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 00:14 Makina , Tiranë

Jeep wrangler sahara unlimited 2017 3.6 benzin

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Mar 19:14 Makina , Tiranë

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:55 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 16:32 Makina , Tiranë

jeep grand cheroke 4.0 benzin-gaz prins shitet nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:10 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 10:49 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 Diesel Full options

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:49 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 Diesel full options

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 09:21 Makina , Tiranë

Jeep Samurai

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:21 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 3.0 OKAZIIIIION!

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:54 Makina , Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:31 Makina , Librazhd

Jeep grand cheroke 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 14:34 Makina , Tiranë

JEEP CHEROKEE BENZIN/GAZ 4X4 OFFROAD

7 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 13:02 Makina , Elbasan

Jeep Wrangler 5dyer 2009 3.8 Benzin Automat

16 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:34 Makina , Durrës

Jeep Compass 2.0 Diesel 4500€ viti 2009

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 00:41 Makina , Durrës

Shes jepp 2.0 naft

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:59 Makina , Shkodër

Jeep Commander Limited Edition

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione