Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jeep | Renegade

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep Renegade | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 22:12 ,

Jeep renegade Limited 2.0 automat nafte

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Pri 14:55 ,

Shitet JEEP RENEGADE2018 4X4/KAMBIO AUTOMATIKE

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Dhj 18:23 ,

JEEP RENEGADE AUTOMATIK 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 09:41 ,

okazion

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 22:58 ,

Shitet Jeep 4X4 ose nderrohet me prone , plus diferencen!

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Korr 14:18 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 12:12 ,

Jeep renegate 2.0 diesel 4x4 2016

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 18:52 ,

JEEP RENEGADE 1.0 T3

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Gush 17:28 ,

Jeep 2018

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 19:48 ,

Autoveture

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Pri 23:29 ,

JEEP RENEGADE 2015 AUTOMATIK 2.0 NAFTE NAVIGATOR

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 09:33 ,

OKAZION

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 19:01 ,

jeep

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 01:02 ,

JEEP2.0BENZIN4PISTONA1999.4x4.SHITET.OKAZION7.800€

7 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 12:14 ,

Shitet Jeep Renegade Benzine Gaz

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 18:13 ,

Shes

25 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 18:33 ,

Jeep Renegarde benzin

25 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep Renegade | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione