Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jeep Grand Cherokee Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep Grand Cherokee | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:45 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Laredo 4.0 L .

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:03 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 3.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 17:17 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit 4x4

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 16:09 Makina , Tiranë

SHITET 4x4 Off Road Jeep Grand Cherokee

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 07:25 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 3.0 Diezel VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 19:06 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKE -������

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 18:56 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit 2019 Facelift 3.0 Ecodiesel Fulll

31 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 09:28 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE shitet/ nderrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 16:42 Makina , Tiranë

Jeep

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 15:35 Makina , Tiranë

Grand Cherokee okazion

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 09:10 Makina , Tiranë

Jeep Grand cheroke 3.0 CRD

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 20:33 Makina , Tiranë

jeep grand cheroke 3.0

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 09:54 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 4x4 Automat Benzine + Gaz 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 17:51 Makina , Tiranë

Jeep grand cherokee 3.0 CRD

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Maj 17:32 Makina , Tiranë

jeep grand cheroke 4.0 benzin-gaz prins shitet nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:21 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Diesel

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 08:15 Makina , Tiranë

Jeep grand cherokee okazion

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:43 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 00:54 Makina , Tiranë

Jeep grand cherokee

20 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 13:58 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 12:55 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 11:54 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 13:50 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Overland

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 14:49 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 4x4

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 17:39 Makina , Tiranë

SHITET PËR PJESË KËMBIMI

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 10:47 Dyqani Makina , Tiranë

JEEP CHEROKEE LIMITED

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 11:45 Makina , Tiranë

jeep 4x4 grand cherokee 3.7

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 08:27 Makina , Tiranë

Shitet jeep offroad

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 19:55 Makina , Tiranë

❌SHITET JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

18 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 06:50 Makina , Tiranë

Jepp 4x4 Grand Cherokee

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 23:51 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 09:38 Makina , Tiranë

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 21:34 Makina , Tiranë

Jeep okazion

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 10:37 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 10:59 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 17:28 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 20:23 Makina , Tiranë

SHITET

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Tet 12:34 Makina , Tiranë

Jeep Off Road❌

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 17:59 Makina , Tiranë

4x4 Per Terrene Malore

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:13 Makina , Tiranë

Jeep

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Gush 14:38 Makina , Tiranë

Okazion shitet

22 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 11:07 Makina , Tiranë

Jep grand cheroke 2.7

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 19:51 Makina , Tiranë

Tirane

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 14:27 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 4x4 ��⚫️ Full Option

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:38 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 18:21 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:37 Makina , Tiranë

Jeep Grande Cheroke Summit 3.0 diesel 2015

22 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 19:20 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 4x4 Benzine Gas

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 20:53 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 2008 3.0 Diesel

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 12:09 Makina , Tiranë

jep gerang cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep Grand Cherokee | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione