Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Grand Cherokee ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee apo modele tjera si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 17:32 Makina , Tiranë

jeep grand cheroke 4.0 benzin-gaz prins shitet nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Fier

JEEP,GRAND CHEROKE,3.6 BENXIN,����������������

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 4x4

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:36 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee !!!OKAZION!!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 11:07 Makina , Tiranë

Jeep Grand cheroke 3.0 CRD

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:49 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 Diesel Full options

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:49 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 Diesel full options

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 09:21 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 3.0 OKAZIIIIION!

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:31 Makina , Librazhd

Jeep grand cheroke 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:54 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 Diesel 2014

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 16:11 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE shitet/ nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:33 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee 3.0 crd

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:56 Makina , Korçë

Shitet Jeep Grand Cherokee 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:51 Makina , Durrës

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:50 Makina , Tiranë

jeep grand cheroke 3.0

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:13 Makina , Tiranë

Jeep grand Cherokee

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 11:26 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 11:14 Makina , Tiranë

Jeep grand cherokee

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:27 Makina , Pogradec

Jeep grand Cherokee

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:09 Dyqani Makina , Tiranë

JEEP CHEROKEE LIMITED

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 11:45 Makina , Tiranë

jeep 4x4 grand cherokee 3.7

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 01:59 Makina , Pogradec

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 13:03 Makina , Korçë

Jeep

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 18:23 Makina , Fier

OKAZION, Shitet JEEP GRAND CHEROKEE

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 08:27 Makina , Tiranë

Shitet jeep offroad

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 15:02 Dyqani Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Elbasan

jeep off road

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:51 Makina , Shkodër

Jeep

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 19:55 Makina , Tiranë

❌SHITET JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

18 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 19:16 Makina , Librazhd

Jeep grand cheroke 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 06:50 Makina , Tiranë

Jepp 4x4 Grand Cherokee

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:35 Makina , Vlorë

JEEP GRANG CHEROKEE 2,7

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 17:43 Makina , Durrës

Jeep Grand cherokee

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 23:51 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:48 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee 3.0 Diesel Overland Full Optional

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 09:38 Makina , Tiranë

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 08:24 Makina , Durrës

Shitet

6 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 21:34 Makina , Tiranë

Jeep okazion

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 10:37 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 11:21 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 01:15 Makina , Tropojë

Jeep

5 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 19:48 Makina , Librazhd

Jeep 2 7 crd 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 12:19 Makina , Elbasan

Elbasan

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 10:59 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 17:28 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 20:23 Makina , Tiranë

SHITET

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 22:42 Makina , Kurbin

Shitet Jeep Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 11:28 Makina , Vlorë

������Jeep Grand Cherokee 3.0 Diesel��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kerkoni per Jeep Grand Cherokee ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep Grand Cherokee ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep Grand Cherokee ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep Grand Cherokee me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Shperndaj njoftime per Jeep Grand Cherokee ne shitje


Keni Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione