Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Grand Cherokee ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee apo modele tjera si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 00:46 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland Limited

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland Limited

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Makina , Tiranë

jeep grand xheroke 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:07 Makina , Vlorë

Shitet JEEP Grand Cherokee 4X4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 3.0 ECODiesel

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 15:00 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEEROKE

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:40 Makina , Tiranë

SHITET JEEP GRAND CHEROKEE 2009

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:28 Makina , Lushnjë

Grand Cherokee 4x4 ��Okazion ��

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 20:57 Makina , Kukës

0695294940

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 19:37 Makina , Librazhd

Jeep grand cherooke

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 16:50 Makina , Lezhë

shitet jeep grandcheroke 4.0 benzin e kthyer ne manual

25 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 14:45 Makina , Fier

Shitet ose Nderrohet , JEEP GRAND CHEROKEE ����

22 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 11:51 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 10:57 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 23:26 Makina , Tiranë

jeep grand cherokee 3.7 4x4

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 19:41 Makina , Durrës

Jeep grand cherokee off road

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 19:23 Makina , Pogradec

Jeep

13 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 09:43 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 06:12 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Nën 06:12 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
25 Nën 06:17 Makina , Fier

JEEP GRAND CHEROKE 4.0 benzin gaz viti 2004 Laredo

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Nën 19:04 Makina , Tiranë

Jeep Grand cheroke 3.0 CRD

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 02:31 Makina , Fier

Jeep Grand Cherokee 4X4

5 800 EUR

15 Nën 20:14 Makina , Fier

Jeep Grand Cherokee

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 18:22 Makina , Fier

Shitet makina (Cemim i diskutushem)

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Nën 09:09 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee CRD 2006

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 21:16 Makina , Kukës

0695294940

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Nën 19:23 Makina , Kukës

0695294940

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Nën 18:52 Makina , Fier

Jeep Grand Cherokee

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 01:02 Makina , Fier

Jeep Grand Cherokee

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 11:15 Makina , Elbasan

265/50/20

599 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 09:13 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Grand cherokee.

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 10:33 Makina , Tiranë

Shitet / kambjo me difekt.

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 08:16 Makina , Durrës

Jeep grand shirok

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 15:39 Makina , Korçë

Shitet me porosi jeep grand cherok 3.0 naft 2014

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Tet 16:19 Dyqani Makina , Durrës

### shiitur### Jeep grand cherokee

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
28 Tet 22:00 Makina , Kurbin

��Shitet��

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 10:55 Makina , Tiranë

Shitet jeep grand cherokee

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 10:34 Makina , Tiranë

shitet jeep grand cheroke ne super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 16:38 Makina , Devoll

Jeep 4.0 gas OF ROAD

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 11:29 Makina , Kukës

Jeep Grand cherokee

4 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 12:06 Makina , Librazhd

JEEP GRAND CHEROKEE

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 11:29 Makina , Librazhd

shitet jeep grand cherokee

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 11:10 Makina , Kukës

Jeep 4.7

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 09:28 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 17:50 Makina , Tiranë

Okazion

6 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 04:11 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

7 995 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Kerkoni per Jeep Grand Cherokee ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep Grand Cherokee ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep Grand Cherokee ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep Grand Cherokee ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep Grand Cherokee nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep Grand Cherokee me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Shperndaj njoftime per Jeep Grand Cherokee ne shitje


Keni Jeep Grand Cherokee te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione