Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan | Automjete | Makina | Jeep

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:11 Dyqani ,

Jeep Wrangler 3.8 benzin+GAZ

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:31 ,

Jeep Wrangler 5dyer 2009 3.8 Benzin Automat

16 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 10:53 ,

Jeep Renegade ����

28 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 09:50 ,

Jeep compass okazion 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 08:34 Dyqani ,

JEEP WRANGLER 3.8 BENZIN FULL

26 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 13:07 ,

Shitet Jepp

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 18:41 ,

Jeep Cherokee

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:23 ,

Jeep

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 19:18 ,

Ne gjendje super e gacme per cdo lloj prove nga ana juaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 18:26 ,

Shitet jeep grande cherokee

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:30 ,

Jeep Patriot 2.4 Benzin Manual Pa Dogan Ne Kosove

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Shk 10:13 ,

Super Jeep cherokee

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Jan 18:38 ,

Jeep patriot

60 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:27 ,

Jeep Grand Cheroke (ME NDERRIM) OKAZION

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:25 ,

Shitet jeep

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:17 ,

Shitet jeep automat

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 13:09 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee Overland 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 13:24 ,

jeep grand cheroke 4x4 full option

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 09:17 ,

Jeep Cherokee 2.8 Naft 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 16:12 ,

Shitet jeep chiroke 2.4 B/G

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 09:01 ,

Jeep

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:49 ,

Jeep

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Korr 09:18 ,

Jeep grand cheroke 3.1 nafte

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Korr 19:51 ,

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 19:19 ,

Shitet Jeep Patriot 2010 2.0 tdf Turbo

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:47 ,

Jeep wrangeler

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 12:13 ,

Jeep

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 21:29 ,

Jeep Grand cherokee 2009

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 20:09 ,

Jeep

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 19:53 ,

NE shitje Jeep Compas 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 12:36 ,

Jeep compass 2.2 crd

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Sht 13:34 ,

Jeep Patriot 2.0 Nafte

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 13:54 ,

jeep patriot

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 11:42 ,

Jep patriot 2009 benzin 2.4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 12:59 ,

Jeep Compass Rallye

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 15:40 ,

SHITET JEEP CHEROKEE GAZ BENZIN 4000 EURO I DISKUT

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 11:30 ,

Sanyong

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 14:37 ,

2500

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 10:39 ,

Elbasan shpanj

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 00:49 ,

Jeep 4x4 , 2.0 naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 15:15 ,

U shit flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 14:31 ,

Okazion Jeep cheroke

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 21:38 ,

Jeep cheroke

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 19:09 ,

JEEP CHEROKEE 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 11:25 ,

OKAZION✅��✅

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 20:42 ,

Jeep Cherokee benzin

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 17:46 ,

Jeep Cherokee 3.7 benzine gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 11:23 ,

Shitet Jeep

22 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 10:34 ,

Makin

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:53 ,

Shes Jeep Cherokee

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione