Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Automjete | Makina | Jeep

CJ , 3
Cherokee , 110
Commander , 11
Compass , 15
Patriot , 7
Renegade , 4
Wagoneer , 1
Wrangler , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:20 ,

❗️JEEP RENEGADE 2016 2.0 Nafte ❗️

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:59 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 diesel ����

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 11:52 ,

JEEP WRANGLER 2013 3.6 BENZINE

22 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 10:18 ,

Okazion Jeep Compass 2.4 Benzin+Gaz Automatik

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 10:08 ,

Jeep grand cherokee

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 18:57 ,

Jeep Grand Cherokee 4X4

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 13:21 ,

Jeep compase

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 19:26 ,

JEEP CHEROKEE

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 12:12 ,

Shitet Jeep Compass 2011 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 17:18 ,

Jeep wrangler

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 22:57 ,

❗️JEEP RENEGADE 2.0 Nafte 2016 ❗️

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 01:02 ,

Shitet Jeep Compass 2011 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 13:25 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 11:33 ,

Jeep Grand cherokee

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 15:03 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 15:03 ,

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 14:15 Dyqani ,

Jeep Grand Cherokee OFFROAD

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 18:14 ,

Jeep Patriot

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 11:59 ,

JEEP ❗✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:38 ,

Jeep commander

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 08:50 ,

Jeep Grand Cherokee !!!OKAZION!!!

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 01:37 ,

Jeep Grand Cherokee !!!OKAZION!!!

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 09:51 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:30 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:06 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:29 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:49 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:48 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 08:12 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 11:07 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 19:10 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 10:34 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:11 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 10:38 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 10:09 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:24 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 12:49 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:04 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:45 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:43 ,

Jeep✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:02 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:14 ,

Jeep✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:32 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:15 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:48 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:20 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:52 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:30 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:37 ,

Jeep✅

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione