Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jeep | Compass

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep Compass | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:53 ,

����Jeep compass ����

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:05 ,

Jeep Compass 2012 4x4 Automat ��2.4 Gaz+Benzine

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:00 ,

Ne gjendje super e gacme per cdo lloje prove

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:18 ,

Ne gjendje super e gacme per cdo lloj prove nga ana juaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 23:08 ,

Shitet Jeep Compass 2011 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 22:01 ,

Shes Jeep Compass

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 09:22 ,

Okazion Jeep Compass 2.4 Benzin+Gaz Automatik

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 16:22 ,

Jeep Compass 2.4 Benzine Manuale Viti 2007 Limited//Edition

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 23:47 ,

Shitet Jeep Compass 2011 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 00:55 ,

Super Okazion Jeep Compass

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 10:24 ,

JEEP Compass 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 14:05 ,

Jeep compass

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 19:33 ,

JEEP COMPAS 4X4

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 11:48 ,

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 19:28 ,

Jeep Compass 2011 Limited 70 universary

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 09:23 ,

Jep compass ,,, okazion ,,

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 09:16 ,

Jeep ... okazion

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 20:01 ,

Jeep Compass 2010 , 2.2 Naftë, 4x4

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 21:16 ,

Shes jeep Compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 21:16 ,

Shes jeep compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 21:16 ,

Shes jeep compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 11:20 ,

Shitet makine okazion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 08:34 ,

Jeep Compass

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 14:04 ,

Jeep compass

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 15:37 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 01:31 ,

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 22:00 ,

Jeep compass

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 12:03 ,

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 07:57 ,

Shitet Jeep Compass 2.0 benzin

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Korr 07:47 ,

Jeep Compass

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Korr 03:52 ,

jeep compas 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 23:57 ,

jeep compas

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 22:37 ,

Jeep Compass

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 21:44 ,

jeep compas 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 22:43 ,

OKAZION ��0682059702��

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 10:00 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 20:36 ,

Jeep Compass 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 13:22 ,

Shite

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 23:35 ,

0kazion. Shtetit Jeep 200 Nafte turbo disel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 21:06 ,

Jeep Compass okazion

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 19:21 ,

Colazione.shitet Jeep 200 nafte v. 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 23:50 ,

shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 13:09 ,

OFERTE E MIRE !!! Jeep Compass 2012 2.0 Benzin

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 09:44 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:05 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:05 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:05 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 10:38 ,

Jeep compass

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 18:16 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 17:54 ,

shitet okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep Compass | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione