Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jeep | Commander

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep Commander | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 00:13 ,

Jeep commander

13 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:00 ,

Shitet

13 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 12:38 ,

Jeep commander

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 21:02 ,

JEEP COMMANDER 3.0 CRD LIMITED

11 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:52 ,

Shes Jeep Commander

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 12:39 Dyqani ,

<<<U SHIT>>>Jeep Commander 6+1 - 3.0 Nafte - 2009

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 03:10 ,

Okazion jeep commander 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 17:45 ,

Okazion jeep commander 4x4

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 16:38 ,

Okazion Jeep commander 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 20:27 ,

����Shitet JEEP COMMANDER 3.0 crd 4x4 Quadra-drive2 i sapo a

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:36 ,

�������� okazion jeep

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:38 ,

����Shitet JEEP COMMANDER 4x4 Quadra-drive2 i sapo ardhur n

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 08:52 ,

Okazion Jeep commander 4x4

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:54 ,

Jeep Commander (overlander)

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 11:44 ,

Jeep Commander 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 19:57 ,

����Shitet JEEP COMMANDER 4x4 Quadra-drive2 i sapo ardhur n

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:18 ,

JEEP Commander 3.7 benzin&gaz

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 08:32 ,

JEEP COMMANDER

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 16:55 ,

Jeep Comander

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 22:43 ,

Jeep Commander 3.7 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 10:29 ,

JEEP COMMANDER limited 3.0 cdi,

8 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:25 ,

Autooutlet AL - Jeep Comander 3.0 nafte

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 08:25 ,

Jep commander

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 13:33 ,

Jep commander

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 22:26 ,

Jeep

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 10:38 ,

Jepp commander

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 13:07 ,

Shitet

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 19:21 ,

Jep

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 08:21 ,

Jeep.3.7Benzin2008Full .Model Amerikan.Okazion

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 15:45 ,

Jeep Commander Limited 2006

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 00:35 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 12:28 ,

Jeep Grand cherokee

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 13:35 ,

Jeep COMMANDER -07 5,7L Benzine Gaz Limited

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 12:02 ,

Okazjon

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 15:34 ,

Jeep Commander

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 21:44 ,

Jeep Commander full option automatic

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 09:49 ,

Jeep Commander

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 22:18 ,

Porosisni ç'do makinë që doni, ju a sjellim nga US

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 12:52 ,

jeep

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep Commander | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione