Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Cherokee ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Jeep Cherokee ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep Cherokee apo modele tjera si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep Cherokee te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 20:52 Makina , Dibër

Jeep grand cheeroke

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Dyqani Makina , Vlorë

Jeep Cherokee

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:34 Makina , Durrës

Jeep Cherokee Offroad

9 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Makina , Vlorë

Shitet / Nderohet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 14:31 Makina , Tiranë

Jeep cheroke

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 13:19 Makina , Tiranë

jeep

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 11:55 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:14 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 02:56 Makina , Tiranë

⚠️Shitet jeep cherokee limited 2.0 diesel 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 22:13 Makina , Elbasan

❌0682149027❌Jeep Cherokee Sport❌2.4 Benzin Gas❌Sapotarguar❌

11 800 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 18:46 Makina , Tiranë

Shitet,Jeep Liberty

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 09:52 Makina , Tiranë

JEEP 3.7 BENZINE..4X4 VITI..2010..AUTOMAT

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 21:06 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:04 Makina , Durrës

Jeep cherokee

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Disqe Jeep Grand cheroke StR8 dhe Disqe jeep

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 11:34 Makina , Pogradec

Jeep Cherooke

7 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Sht 15:56 Makina , Pogradec

Shitet

7 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:21 Makina , Fier

Okazion jeep cherokee

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 21:12 Makina , Kukës

Jep sheroke

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 23:26 Makina , Elbasan

JEEP CHEROKE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 21:19 Makina , Kukës

Jeep cherokee 4.7 Benzin

7 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 17:30 Makina , Tiranë

Jeep cherokee Limited 4x4 full opsion 2.0 DIESEL 18.600 $

18 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 10:47 Makina , Tiranë

Shitet.

550 000 LEK

17 Gush 23:20 Makina , Tiranë

JEEP CHEROKEE BENZIN/GAZ 4X4 OFFROAD

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 00:53 Makina , Lezhë

Jeep Cheroke

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 11:19 Makina , Berat

Jeep Cherokee 4X4

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 11:58 Makina , Librazhd

Jeep cherokee 2.8 CRD

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:13 Makina , Durrës

Xhip grand shirok

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 22:35 Makina , Durrës

4x4 me letra per nji vit

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 16:20 Makina , Kukës

Jeep cheroke

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:06 Makina , Pogradec

Jep 4x4

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 09:59 Makina , Krujë

Jeep 2.8

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:40 Makina , Tiranë

shitet super jeep

4 950 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 10:05 Makina , Fier

jepe

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:05 Makina , Pogradec

Jep cherok 4x4 gjendje shum t mir pune

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 21:58 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 21:03 Makina , Kurbin

shitet JEEP ofroad om606

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 15:11 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee 2.8 nafte

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 02:16 Makina , Vlorë

Jeep Cherokee 2008 3.7 V6 gaz/benzine

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Okazion Jeep Cherokee-14600€

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 09:18 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 01:14 Makina , Tiranë

Jeep Cherooke 5.2

4 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 03:28 Makina , Tiranë

Jeep Benzin/Gaz 3.7L

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 10:10 Makina , Lezhë

Jeep Cherokee 4x4, Motorr 2.8, Okazion

4 500 EUR

02 Mar 22:48 Makina , Durrës

Shitet

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:16 Makina , Fier

jeep

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 02:00 Makina , Krujë

Jeep cherokee

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 15:43 Makina , Krujë

Jeep cheroke

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 11:43 Makina , Tiranë

shitet foristrrad jeep

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Jeni duke kerkuar per Jeep Cherokee ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep Cherokee ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep Cherokee ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep Cherokee ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep Cherokee me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep Cherokee ne shitje


Keni Jeep Cherokee te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione