Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

CJ , 14
Cherokee , 709
Comanche , 3
Commander , 46
Compass , 130
Patriot , 111
Renegade , 25
Wagoneer , 9
Willys , 5
Wrangler , 210

Blej Jeep ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep te modeleve te ndryshme si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep te perdorur apo te ri ne shitje.20 Sht 14:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 12:59 Makina , Fier

JEEP VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:59 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8 ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:59 Makina , Fier

SHITEN PJES PER JEEP WRANGLER 2007 2018

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:58 Makina , Durrës

Jeep Cherokee Offroad

9 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Makina , Durrës

Jeep Wrangler Shitet/Nderrohet me Apartament ne Durres

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 08:47 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Automat ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:17 Dyqani Makina , Durrës

Jeep grand cherokee

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:05 Makina , Fier

JEEP GRAND CHEROKE 4.0 benzin gaz viti 2004

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 20:12 Makina , Kukës

Jeep Grand Cheroke Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:49 Makina , Tiranë

jeep

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:26 Makina , Lushnjë

Grand Cherokee 4x4 ��Okazion ��

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Shitur ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:49 Makina , Fier

Jeep Patriot

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

Jeep cheroke

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:25 Makina , Korçë

Jeep wrangler Unlimited

20 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 Makina , Kukës

Okaziooonn

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:56 Makina , Tiranë

!!NAFTE!! JEEP WANGLER UNLIMITED

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:47 Makina , Tiranë

2016 JEEP RENEGADE TRAILHAWK

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 21:20 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Sht 21:10 Makina , Kukës

shitet jeep grand cherokee

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:44 Dyqani Makina , Vlorë

Jeep Cherokee

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 14:42 Makina , Fier

Jeep 2.4 Benzin 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 11:36 Makina , Tiranë

SHITET JEEP PATRIOT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 09:48 Makina , Durrës

Jeep Grand Cherokee•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 08:34 Makina , Elbasan

2007

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 00:44 Makina , Elbasan

Jee0

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 23:01 Makina , Dibër

Jeep grand cheeroke

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 14:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Sht 18:58 Makina , Tiranë

jeep grand xheroke 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 13:19 Makina , Tiranë

jeep

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 13:05 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 12:06 Makina , Durrës

Jeep Compass 2.0 Diesel viti 2009 .5500€

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 17:10 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 17:08 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 13:40 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon

38 000 EUR

18 Sht 11:55 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:45 Makina , Tiranë

Okazion JEEP GRAND CHEROKEE 2.0 Diesel

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:34 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit Facelift 3.0 diesel, fulllll

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 20:04 Makina , Tiranë

jeep Grande Cheroke 3.0crdi

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:03 Makina , Tiranë

Jeep Grand cherokee Olerland Limitet, 3.0 Diesel, full optio

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 18:34 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3,0 Diesel, Fulllll

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 18:29 Makina , Tiranë

Jeep Renagade Sport 4x4, 2.4 Benzin-Gaz

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 18:18 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 Diesel, super full

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 17:14 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 14:40 Makina , Fier

⚫️ Jeep Wrangler 2013

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Sht 08:54 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited Sport

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Sht 08:05 Makina , Tiranë

Jeep Patriot

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 07:53 Makina , Durrës

Shitet Ndrrohet

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Jeep ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep ne shitje


Keni Jeep te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione