Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XF

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jaguar XF | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:59 ,

Okazionnn Shitet jaguar xf s

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:41 ,

JAGUAR ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 Dyqani ,

JAGUAR XF 2.7 NAFTE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani ,

JAGUAR XF

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:00 Dyqani ,

Jaguar XF 3.0 Benzin+gaz pa taks luksi

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 ,

Shitet Jaguar xf

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:16 ,

Okazionnn

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:17 Dyqani ,

2010 - JAGUAR XF 3.0 D - LUXURY

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:13 ,

Okazion Juaguar xf 2.7 automatik full 2010.dogan

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 14:12 ,

Jaguar XF okazion supermjet

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Maj 14:12 ,

Jaguar xf supergjendje

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Maj 11:44 ,

Jaguar XF 2008

12 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 19:42 ,

Jaguar xf portfoil luxury 3.0 benzin/gas

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 16:21 ,

Jaguar XF 2.2 Nafte Automatike Viti 2015 Full Options

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 13:56 ,

Jaguar Shitet & Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 13:21 ,

Shitet Nderrohet Jaguar

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 11:30 ,

Xf s 3.0 Okazionnn

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 23:43 ,

Okazion Jaguar Xf

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 09:50 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:43 ,

Jaguar

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 15:52 ,

Jaguar

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 12:45 ,

JAGUAR XF 2.7 DIEZEL

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:54 ,

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:53 ,

Jaguar XF i supermbajtur

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Mar 23:17 ,

Jaguar XF

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 19:31 ,

jaguar

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:48 ,

Jaguar XF

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Jaguar XF

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 22:37 ,

Jaguar Xf Okazionn

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 14:47 ,

Jaguar XF benzine

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:26 ,

jaguar xf

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 18:25 ,

Shitet Jaguar XF Sport

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 12:58 ,

jaguar xf

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 23:27 ,

Jaguar xf benzin gazz super fulll mundesi ndrrimi

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 21:23 ,

Jaguar XF 3.0 V6 Diesel Luxury

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 09:31 ,

����JAGUAR XF����

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 11:31 ,

Jaguar XF viti 2008

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 17:37 ,

����JAGUAR XF 2.7D PREMIUM LUXURY ����

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 15:29 ,

Shitet Jaguar XF Sport

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 20:32 ,

Jaguar XF 3.0 V6 Diesel Luxury - 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 20:10 ,

Okazion Jaguar XF 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 18:35 ,

Jaguar XF

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 09:28 ,

Jaguar xf per pjes

1 111 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Sht 12:10 ,

Shitet Jaguar Version sport 2.2 Nafte

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Sht 12:15 ,

Jaguar xf 2012

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 22:16 ,

��Shitet Jaguar XF, 2010, me 169 mij km

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 11:56 ,

Shitet

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 21:26 ,

Jaguar Xj

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jaguar XF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione