Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jaguar X-Type Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Jaguar X-Type | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:46 Makina , Fier

SUPER OKAZION !! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:25 Makina , Vlorë

Pjese kembimi Jaguar X-Type

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Jaguar

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 18:22 Makina , Durrës

Jaguar X-type Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:22 Makina , Tiranë

Jaguar X-Type 2.2D

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:02 Makina , Lezhë

Jaguar X-type

5 EUR

10 Mar 02:24 Makina , Tiranë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:36 Makina , Durrës

Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:47 Makina , Tiranë

❌ Okazion Jaguar 2100€ ❌

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 09:08 Makina , Pogradec

JAGUAR X-type MUNDESI NDRIMI

2 999 EUR

08 Jan 23:21 Makina , Tiranë

Makina Jaguar x type 2.2 diesel viti 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 15:48 Makina , Tiranë

Jaguar x-type 2.5 V6 2007 AWD 196hp 2.600€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 12:58 Makina , Pogradec

Shitet Ndrohet JAGUAR X - Type Viti 2006 Nafte Manual

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 15:39 Makina , Korçë

Jaguar X-Type 2.5 Benzin Gas

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 21:29 Makina , Tiranë

Jaguar x type 2009 full extra 2.2 diesel

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 22:31 Makina , Durrës

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 22:16 Makina , Durrës

Shitet

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 20:50 Makina , Vlorë

Shitet Jaguar X-Type 2.0 Naftë

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:52 Makina , Tiranë

Shitet makina ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Sht 19:12 Makina , Vlorë

Jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 17:24 Makina , Shkodër

JAGUAR X Type 3.0 V6 Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 10:27 Makina , Vlorë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 13:19 Makina , Tiranë

Okazion !!!

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 15:13 Makina , Durrës

Okazion

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 16:15 Makina , Tiranë

Shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Gush 16:43 Makina , Korçë

JAGUAR X TYPE

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 11:01 Makina , Kukës

Jaguar xtype

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:24 Makina , Tiranë

Jaguar x-type 2.2 viti 2005 naft manual. 2200 ero i diskutue

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 17:48 Makina , Vlorë

jaguar

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 19:00 Makina , Durrës

jaguar

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 12:01 Makina , Vlorë

jaguar

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 11:05 Makina , Durrës

Shitet/ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 17:00 Makina , Durrës

Shitet ose ndrroet me audi plus diferencen nga un

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 10:14 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 17:55 Makina , Durrës

jaguar x type 2.5 benxin gaz viti 2002

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 08:47 Makina , Tiranë

Jaguar x type

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 11:49 Makina , Tiranë

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 21:51 Makina , Tiranë

Jaguar X-Type 2.0L

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 14:11 Makina , Kurbin

��OKAZION JAGUAR��

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:36 Makina , Tiranë

makina esht e perplasur mbrapa

234 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 18:57 Makina , Krujë

Jaguar

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 22:42 Makina , Tiranë

Shes jaguar x type

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 02:41 Makina , Durrës

jaguar x_type 4x4 3.0 benzin okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 11:00 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-type 2.0D!

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 15:49 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar x-type 2.0D!

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 17:41 Makina , Berat

Shitet Jaguari

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 07:15 Makina , Lushnjë

Jaguar xtype

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:47 Makina , Tiranë

Jaguar X type 4x4 2.5 v6 benzin-gaz automat

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 22:05 Makina , Tiranë

❌OKAZION JAGUAR 2300€ ❌

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 06:29 Makina , Tiranë

OKAZION JAGUAR X-TYPE 2300€ OSE NDERROHET

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Jaguar X-Type | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione