Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jaguar ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Daimler , 9
F-Pace , 9
F-Type , 11
S-Type , 351
XE , 8
XF , 204
XJ , 71
E-Type , 6
XJ40 , 1
XJ6 , 15
XJ8 , 4
XJS , 3
XKR , 2
X-Type , 479

Gjej mijera njoftime per Jaguar ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Jaguar me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jaguar nga modelet e ndryshme si Jaguar Daimler, F-Pace, F-Type, XF, XE, XJ, S-Type, MK II dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 08:04 Makina , Durrës

SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE I SAPOTARGUAR FULL OPSION KM 1570

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:25 Makina , Fier

SUPER OKAZION !! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:03 Makina , Korçë

Jaguar XF 2.7 Nafte Automatike Viti Dhjetor 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:00 Makina , Vlorë

Jaguar S-Type 3.0 benzin gaz

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

Jaguar S-Type 3.0 Gaz+Benzin Automatike 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 Makina , Vlorë

Pjese kembimi Jaguar X-Type

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 Dyqani Makina , Fier

Jaguar XF 3.0 V6 238cv

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Mar 18:02 Makina , Lezhë

Jaguar X-type

5 EUR

19 Mar 15:12 Makina , Vlorë

��OKAZION��jaguar xf 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 10:53 Makina , Tiranë

Shitje makine

65 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:48 Makina , Tiranë

JAGUAR XF 3.0 AWD SUPERCHARGED

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Mar 15:01 Makina , Tiranë

2012 JAGUAR XF 3.0D S PREMIUM

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 14:23 Makina , Durrës

Jaguar xf

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:48 Makina , Tiranë

Jaguar XF S 3.0 Biturbo, viti 2009.

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 07:34 Makina , Tiranë

3500 Euro Super Okazion

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:21 Makina , Tiranë

Jaguar Xj8 Nderrohet

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Mar 17:08 Makina , Tiranë

Okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:35 Makina , Vlorë

Jaguar xj 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 07:46 Makina , Durrës

Jaguar X-type Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:16 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 09:45 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Jaguar XE

1 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 13:51 Makina , Fier

Jaguar

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 10:47 Makina , Fier

Jaguar xf

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 13:35 Makina , Tiranë

3600 Euro Super Okazion

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

2015 - JAGUAR XF 2.2D LUXURY

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 13:20 Dyqani Makina , Tiranë

2010 - JAGUAR XF 3.0 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 07:33 Makina , Tiranë

Okazion Jaguar XF

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 09:56 Makina , Tiranë

okazion

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

JAGUAR XJ, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR V6 3.0 NAFTE

15 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:24 Makina , Tiranë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 00:49 Makina , Berat

Jaguar S-Type 3.0 V6 SPORT VERSION B/G Automat

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:32 Makina , Tiranë

okazion

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 19:08 Makina , Tiranë

Jaguar X-Type 2.2D

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:11 Makina , Durrës

JAGUAR XJ6 3.6 BENZIN VITI 1988 PRESIDENCIALE FULL

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 13:54 Makina , Korçë

Jagur 3.0 b/g per pjese

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 12:23 Makina , Kukës

Jaguar super gjendje

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 00:19 Makina , Durrës

jaguar

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 16:23 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar Xf 2014

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 21:44 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:36 Makina , Durrës

Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:44 Makina , Tiranë

��Jaguar Xf�� Shitet Nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 05:47 Makina , Tiranë

Jaguar xf 2.2diezel 2014

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 11:13 Makina , Tiranë

JAGUAR XF S 3.0 Litre Turbo Diesel (275HP) (cmim diskut)

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 19:27 Makina , Krujë

Jaguar s type

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 13:09 Makina , Durrës

Jaguar xf

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 13:52 Makina , Vlorë

Jaguar xf shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 11:33 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:48 Makina , Tiranë

Jaguar XF 2.7 diesel 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 10:15 Dyqani Makina , Tiranë

JAGUAR XJ-3.0 Diesel-2017-PANORAMA-FULL OPTIONS

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Shk 13:20 Makina , Vlorë

JAGUAR F-PACE , VITI 2018, FULL OPTIONAL

39 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Nese jeni duke kerkuar per Jaguar ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Jaguar ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Jaguar me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Jaguar nga modelet e ndryshme si: Jaguar Daimler, F-Pace, F-Type, XF, XE, XJ, S-Type, MK II, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Jaguar ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Jaguar ne MerrJep.al


Nese keni Jaguar qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione