Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jaguar Të gjitha në Durrës

F-Pace , 2
F-Type , 1
S-Type , 59
XE , 1
XF , 21
XJ , 3
XJ6 , 2
XJ8 , 2
XJS , 1
X-Type , 115

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jaguar | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:13 Makina , Durrës

SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE I SAPOTARGUAR FULL OPSION KM 1570

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 14:23 Makina , Durrës

Jaguar xf

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 07:46 Makina , Durrës

Jaguar X-type Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:11 Makina , Durrës

JAGUAR XJ6 3.6 BENZIN VITI 1988 PRESIDENCIALE FULL

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 00:19 Makina , Durrës

jaguar

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 10:36 Makina , Durrës

Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:09 Makina , Durrës

Jaguar xf

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 19:20 Makina , Durrës

Jaguar XF Sport Brake Sdv6 (2013)

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 22:31 Makina , Durrës

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 22:16 Makina , Durrës

Shitet

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 00:18 Makina , Durrës

Jaguar ��

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 15:13 Makina , Durrës

Okazion

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 16:46 Makina , Durrës

Jaguar S type

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 19:07 Makina , Durrës

besmir

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 19:00 Makina , Durrës

jaguar

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 22:03 Makina , Durrës

Jaguar F-Pace 2.0 diesel Viti 2019

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 11:05 Makina , Durrës

Shitet/ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 17:00 Makina , Durrës

Shitet ose ndrroet me audi plus diferencen nga un

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 17:55 Makina , Durrës

jaguar x type 2.5 benxin gaz viti 2002

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 17:42 Makina , Durrës

jaguri

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 12:53 Makina , Durrës

Jaguar XF i supermbajtur

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Mar 19:31 Makina , Durrës

jaguar

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 02:41 Makina , Durrës

jaguar x_type 4x4 3.0 benzin okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 11:40 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 11:33 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 22:18 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 21:28 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 11:13 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 11:10 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 19:45 Makina , Durrës

Shitet OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 20:55 Makina , Durrës

Shitet Jaguar

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 18:01 Makina , Durrës

Makina me qera ne durres nga 15€ dita

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 15:18 Makina , Durrës

Jaguar s-type 3.0 pa takse luksi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 13:43 Makina , Durrës

Shiter per arsye mos perdorimi

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 15:43 Makina , Durrës

Makina me Qera duke filluar nga 15€ dita ne durres

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 21:06 Makina , Durrës

Jaguar xj6 4.2 executive sport Benzin + gpl

8 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 07:24 Makina , Durrës

jaguar x-type

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 20:10 Makina , Durrës

jaguar

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 12:36 Makina , Durrës

OKAZION SHITET JAGUAR.X.TYPE.VITI 2006.NAFT.MANUALE.2500.EUR

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Qer 21:00 Makina , Durrës

Jaguar S-type

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 08:26 Makina , Durrës

Jaguar x type

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 18:48 Makina , Durrës

Shitet jaguar x type 2.5 benzin gaz 4x4 viti 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 14:42 Makina , Durrës

Jaguar XE 2.0D Automatik 2016 pa dogan full ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 11:57 Makina , Durrës

Shitet Jaguari 2.5 benzin +gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:13 Makina , Durrës

Jaguar X-Type

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 11:59 Makina , Durrës

Shitet Jaguar X- Type

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 12:51 Makina , Durrës

Jaguar 2.7 TDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 12:46 Makina , Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 12:46 Makina , Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 12:46 Makina , Durrës

jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jaguar | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione