Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Trajet

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai Trajet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Pri 11:37 ,

Shitet okazjon

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 22:33 ,

Hyundai Trajet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 14:00 ,

Super okazion Hyundai Trajet 2€ i diskutuheshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:56 ,

Hondai trajet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 14:26 ,

HYUNDAI TRAJET 2.0 CRDI SHITET

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:00 ,

HONDAY TRAJET

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 11:21 ,

HYUNDAI TRAJET 2.0CRDI

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:36 ,

Hyndai Trajet

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 22:12 ,

Hyunday Trajet gaz/benzine 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 19:52 ,

I diskutueshem

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:56 ,

Hyundai

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 12:52 ,

Shitet 6+1 familjare ne gjendje shume te mire

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:41 ,

Shitet makin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:50 ,

Hyundai Trajet 2.0 Naft - Super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 21:34 ,

Hyndai Trajet 2.0 benzin-gaz shumë ekonomike

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 19:27 ,

Hyundai trajet 2.0 nafte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 20:29 ,

Hyndai trajet

3 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 12:50 ,

Honday

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 17:45 ,

OKAZION!!! HYUNDAI 6+1VENDE E SAPO ARDHUR..

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 20:56 ,

Hyundai Trajet Monovolume 6 + 1

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:42 ,

Hyundai Trajet per arsye mos perdorimi

400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 11:09 ,

HYUNDAI TRAJET 2.0 BENZIN + GAZ

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 10:48 ,

Hyundai Trajet 2.0crdi Automat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 19:23 ,

Hyundai Trajet dizel

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Jan 12:52 ,

Hyundai Trajet Auto veture 6+1 monovolum

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:26 ,

Hyundai trajet 6+1 edhe varka25-75

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 17:31 ,

Hyundai Trajer dizel

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 22:31 ,

Hyundai Trajet -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:46 ,

honday..2004

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 12:54 ,

shitet.gjendje.te.shkelqyher..

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 19:25 ,

Hyundai Trajet -04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 18:28 ,

Hyundai Trajet dizel -05

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 11:29 ,

Okazion Hyundai Trajet -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 23:29 ,

Hybdau Trajet 6+1

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 18:51 ,

Hyoundai 2.0 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai Trajet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione