Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai Santa Fe ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al


Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 18:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!HYUNDAI SANTA FE 2.0DIESEL 4X4 FULL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

Hyundai santafe

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Sot 17:20 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! HYUNDAI SSANTAFE 2011 2.2 CRDI eVGT 4X4

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:12 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Santafe 2006 e blere ne Belgjike. 5500 disk

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:40 Makina , Durrës

Super Gjendje e Sapo Ardhur

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:20
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Hyundai santafe full opsion

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Makina , Fier

Hyundai Santa Fe 2.7 Benzin Gaz/ Automatic

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:16 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE 2008 "automat"

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:04 Makina , Tiranë

Santa Fe 4x4 OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:02 Makina , Shkodër

Hyundai santafea

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

**OKAZION**Hyundai Santa Fe 2006, 2.4 benzin/gaz, 2800 Euro

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 13:55 Makina , Durrës

Okazion per kesh Hyundai Santa Fe 2.4 Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 22:04 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.0

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

2014 - Hyundai Santa Fe 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:56 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe Benzine 2.7 Automatike Viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 08:54 Makina , Durrës

Hyundai Santa Fe AUTOMAT Viti 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:38 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Hyunday Santa Fe 4 2.2 Diesel

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 01:47 Makina , Lushnjë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 01:47 Makina , Elbasan

SHITET HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 01:47 Makina , Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:48 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:48 Makina , Fier

SHITET HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:48 Makina , Lushnjë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 16:55 Makina , Krujë

Hunday Santafe

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:43 Makina , Tiranë

SANTA FE 2019, 2.0 Nafte

27 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 08:15 Makina , Berat

Shitet ose nderohet

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:56 Makina , Durrës

HYNDAI 2.2 D AUTOMAT Ndrrrim

6 700 EUR

23 Maj 17:18 Makina , Tiranë

Shitet Hyndai Santa fe

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 09:38 Makina , Durrës

SHITET +NDERROHET

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:46 Makina , Tiranë

hyundai santa fe OKAZIIIIION! Cmimi fundit

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:58 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai SantaFe 2004

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 22:27 Makina , Tiranë

OKAZION Hyundai SantaFe 2013 4x4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:19 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Santa Fe 2009

8 200 EUR

08 Maj 15:28 Makina , Durrës

Hyndai santa fe 2007 2.2 nafte

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Hyundai SantaFe

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 16:01 Makina , Krujë

Hunday Santafe 2

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 08:51 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai santafe Automatik

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:23 Makina , Krujë

Hyundai Santa Fe Automat Nafte FULL✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 15:57 Makina , Tiranë

Shitet okazion super santa fe super targa gjendje super

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 23:19 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai SanTa Fe 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 19:35 Makina , Korçë

OKAZION

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 08:28 Makina , Tiranë

SHITET / NDERROHET(Toke,Ap)- Hyundai Santa2018

26 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai Santa Fe ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai Santa Fe ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai Santa Fe ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai Santa Fe me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai Santa Fe ne shitje


Keni Hyundai Santa Fe te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione