Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | i30

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai i30 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:22 ,

HYUNDAI i30, 1.6, Nafte, kambio automatike, viti 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:34 ,

hyundai i30

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:01 ,

SHITET HYUNDAI I30 DIESEL 1.6 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:46 ,

hyundai i30

3 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:31 ,

Hyundai i 30

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 10:30 Dyqani ,

Hyndai I30 Benzine

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 18:29 ,

hyundai i30 1.6 naft

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 00:09 ,

U shit flm

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Mar 09:28 ,

Hunday i30 ❌OKAZION 5500€❌

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 11:12 ,

Hyundai I30 1.6 nafte 2012 Manual Sapoardhur

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 10:46 ,

Hyundai i30 benzin gaz

3 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 00:15 ,

HYUNDAI I30 BLUDRIVE

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 17:52 ,

Hyundai i30

450 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Dhj 13:50 ,

Hyundai i30 1.6 nafte 2010

450 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Nën 12:57 ,

Hunday

13 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 10:48 ,

Hyundai i30

17 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 16:23 ,

hyundai i30 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:47 ,

Shitet Hyundai i30 2021 14.000€ i diskutueshem

14 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 15:35 ,

hyundai i30 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 00:53 ,

Hyundai i30 1.4 Benzine-Gaz viti 2010 model Europian

4 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 01:14 ,

Hyundai i30 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 11:37 ,

shitet hyndai conford2

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 10:34 ,

hyundai i30

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 10:14 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 14:51 ,

⭕Okazion HYNDAI I 30 2009 gaz benzine

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 11:32 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 00:27 ,

Shitet Hyundai i 30

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 01:47 ,

okazion hyndai i 30 2009 gaz benzine

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 01:47 ,

okazion hyndai i 30 2009 gaz benzine

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 10:45 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 10:16 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 10:38 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 21:32 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 21:23 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 10:57 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:46 ,

hyundai 130

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 22:06 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 17:44 ,

Hyndai ne super ghendje

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 13:09 ,

HYUNDAI I30 (look GT)©️ Automatik

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Maj 10:56 ,

Hyundai i30// 2010// 1.4 gaz-benzin// 137mi km

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 19:35 ,

OKAZION HYUNDAI I30 AUTOMAT (look GT)

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Pri 08:01 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion Hyundai

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion Hyundai

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:34 ,

����Okazion ����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:34 ,

��������Shitet Hyundai ��������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 10:19 ,

����Shitet Hyundai super gjendje��������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:42 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai i30 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione