Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | H-1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai H-1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:46 ,

Hyundai H-1

8 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 23:22 ,

H-1Hyundai'2005sh 2.5disel Furgon 4dyer 3 dyer

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 21:22 ,

SHITET NDERROHET

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 09:37 ,

Shitet Hyndai

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 21:07 ,

Fogon hyundai H-1 (8+1 me Qera)

1 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 20:54 ,

Qera,Rental,Noleggio, trasport posagjeresh airport,tirane

50 EUR /

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 20:54 ,

Hyundai H-1 2012 Me Qera 8+1

50 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 20:19 ,

Fugon minivan 8+1 vende Rental Qira

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 17:38 ,

Kerkoj te blej nje Hyundai h1

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 13:37 ,

Shitet Fugon 8+1

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 18:40 ,

******Hyundai H-1. Benzin+Gas*****

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 21:29 ,

Shitet Hyundai-H1

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 20:12 ,

Shitet Hyundai H-1

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 12:09 ,

Hyundai H-1 2.5 tdi 3vënde furgon 2006

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 19:56 ,

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 19:34 ,

HUNDAYI

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 14:08 ,

Shitet Hyundai H-1

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 13:53 ,

Hyundai

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 19:00 ,

Furgon hyndai

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 12:24 ,

Furgon Hyundai h1

24 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 09:13 ,

U SHIT FLM MERRJEP Hyundai H-1 Makin Pune

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 09:42 ,

FUGON

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 20:32 ,

Furgon

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 09:59 ,

Shitet Furgon pune

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 22:14 ,

fugon hyndaj h1 5+1

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 07:09 ,

HYUNDAI H-1 cc. 2.5 crdi 3 vende Kw. 103 kj

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 17:17 ,

Hyndai H1

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 21:54 Dyqani ,

U SHIT Hyundai H-1 2.5 CRDI

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:35 ,

Shitet fugoni per arsye mos perdorimi

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 21:06 ,

Fugon

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 14:17 ,

Fugon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 10:57 ,

Furgon Hyundai

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 17:24 ,

Hover 2008 gas/ benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 23:06 ,

Kamjoncine Hyundai OKAZION!!

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 13:31 ,

Shitet Fugon 2+1

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:52 ,

Hyundai H-1

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 14:28 ,

Hyundai

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 19:42 ,

Shitet Hyundai furgon viti 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 10:09 ,

Hyundai H-1 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 13:44 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 10:54 ,

Hyndai

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 20:45 ,

Furgon HYNDAY H1

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 19:57 Dyqani ,

U shit Hyundai H-1 2.5 CRDI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:11 ,

Furgon transport Hyundai 2500

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 19:55 ,

HIJET

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 18:55 ,

Hyundai H-1 dizel

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Dhj 23:56 ,

Hyndai H1

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 19:22 ,

Hyundai fugon

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 08:10 ,

Hyundai H1 8+1-04

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai H-1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione