Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Elantra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai Elantra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:52 ,

Elantra 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 02:41 ,

hyundai

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 13:16 ,

Okazion Hyundai Elantra GLS 2017

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Dhj 09:28 ,

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 09:28 ,

shitet me dokument te paguara per 1 vit

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 19:47 ,

shitet ndrohet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 21:19 ,

shitet Hyundai Elantra

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:51 ,

Hyundai Avante Elantra gaz benzin 2016 Okazion

8 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 09:00 ,

Hyundai elantra 1.6 benzin 2016

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 13:02 ,

Hyundai Elantra 2020, 0 Km

14 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 19:34 ,

hunday avante 2016

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 14:35 ,

OKAZION! Shitet Hyundai Avante, viti 2015. LPG.

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Jan 13:32 ,

Hyndai elantra 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 20:19 ,

Hyndai elantra 1.9 naft

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 22:16 ,

Hyundai shitet per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 14:16 ,

""SUPER GJENDJE""

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:44 ,

Super gjëndje.

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:29 ,

Super gjëndje.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:28 ,

Super gjëndje.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 11:23 ,

Shitet Hyundai Elantra TAXI

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 16:49 ,

per arsye mos perdorimimi

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Korr 22:16 ,

Hyundai Elantra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 19:12 ,

Hyndai Elandra 2015

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Qer 18:45 ,

pershkrimi makines

7 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Maj 13:06 ,

Hyundai Avante

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Nën 16:14 ,

Hyundai Elantra

230 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 09:25 ,

tirane

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Sht 19:34 ,

HHYUNDAI AVANTE 1.6 NAFT 50 MIJ KM 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Sht 23:04 ,

Hyundai Avante

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Gush 16:48 ,

Hyundai Elantra dizel

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Gush 13:21 ,

Shitet hyndai benzin gas

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 11:57 ,

Hyundai Elantra benzin

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 21:14 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 17:14 ,

Makina shitje

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 20:17 ,

Hyundai Avante 1.6 Nafte Automat -15

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 19:13 ,

Hyundai Avante (Elantra) 2014 1.6 Naft Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 18:29 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 00:43 ,

Hyundai Elantra

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 09:47 ,

Hyundai Avante

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Qer 19:37 ,

Makina me porosi nga Canada

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 15:13 ,

Fugon

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 13:38 ,

Hyundai Elantra

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 14:00 ,

Hyundai Elantra

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 15:07 ,

Hyundai Elantra benzin 1.6 -05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 19:36 ,

Hyundai Elantra benzin -05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai Elantra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione