Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hummer | H2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hummer H2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:51 ,

HUMMER H2- PICKUP -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 ,

HUMMER H2- PICKUP -06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:03 ,

Hummer H2 6.2 SUT facelift 2010

39 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:03 ,

Hummer H2 11/2007 (1pronar) super gjendje

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:53 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:53 ,

HUMMER H2

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 ,

Hummer H2 ne gjendje shume te mire

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:14 Dyqani ,

HUMMER H2-6.0 Benzin + Gaz-2007-XHAMA TE ZINJ-FULL OPTIONS

29 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 18:14 Dyqani ,

HUMMER H2-6.0 Benzin + Gaz -2003-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 22:27 ,

Hummer H2

17 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 23:02 ,

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 08:02 ,

hummer

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 03:31 ,

hummer

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 20:30 ,

HUMMER H2 6.0 V8 B/G fullll

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 01:53 ,

SHITET OSE NDROHET HUMMER H2 I SAPO ARDHUR NGA USA

22 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 19:22 ,

Hummer H2 Benzin Gaz full

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:18 ,

HUMMER H2 viti 2014, 6.0 benzin+plin

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 01:45 ,

Hummer H2

18 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 18:01 ,

SHITET HUMMER H2 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 17:49 ,

SHITET HUMMER H2 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 17:49 ,

SHITET HUMMER H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 17:49 ,

SHITET HUMMER H2 GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 20:18 ,

HUMMER H2 Viti 2003 I SAPOARDHUR NGA USA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 16:11 ,

SHITET HUMMER H2 NE GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 18:36 ,

SHITET HUMMER H2 NE GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 13:52 ,

Shitet HUMMER viti 2006

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 05:04 ,

Hummer H2 - Super gjendje - Sapo Lyer - 15.000€

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 23:53 ,

Hummer 6.0 benzin h2

18 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 14:28 ,

Navigator dhe multimedia

280 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 10:10 ,

Hummer h2 6.0 benzine+gaz luxury

15 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 01:03 ,

Hummer h2

18 500 EUR

29 Tet 10:48 ,

HUMMER H2 NE SHITJE

22 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 18:48 ,

Hummer

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 15:34 ,

Hummer H2

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 11:57 ,

HUMMER H2 VERSACE LOOK

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 13:01 ,

SHITET HUMMER H2

22 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 14:19 ,

Hammer

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:35 ,

HUMMER 2

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 11:34 ,

Hummer H2

111 111 111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 19:19 ,

Hummer H2

111 111 111 111 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 08:46 ,

Hummer SUPER SUPER MJET

21 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 22:03 ,

Eni

16 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 15:43 ,

Shitet Hummer

15 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 08:54 ,

Hummer H2

16 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 15:45 ,

Hummer h2 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Nën 12:51 ,

Hummer h2

16 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 20:51 ,

Hummer H2

12 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 22:56 ,

Hummer h2

17 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 18:57 ,

Hummer H2 benzin

43 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Qer 08:16 ,

Hammer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hummer H2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione