Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Jazz Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Honda Jazz | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:27 Dyqani Makina , Fier

��������Honda jazz 1.2 benzinë+gas

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 18:10 Makina , Fier

Honda jazz automat benzin/gaz -i diskutueshem

3 800 EUR

05 Qer 06:36 Makina , Fier

Honda Jazz

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 06:46 Makina , Fier

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:14 Makina , Fier

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 17:07 Makina , Fier

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 19:22 Makina , Fier

+355695897547

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:44 Makina , Fier

+355695268468

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 11:12 Makina , Fier

OKAZION !! ✅Honda jazz. 2007 . 1.2 benzin ��������

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 23:20 Makina , Fier

Honda jazz. 2007 . 1.2 benzin .

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 18:43 Makina , Fier

Shitet honda jazz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 21:38 Makina , Fier

Honda jazz. 2007 . 1.2 benzin ��������

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 19:44 Makina , Fier

Honda Jazz sport 2010 90 .000 milje

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 07:25 Makina , Fier

SHITET

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 12:24 Makina , Fier

SHITET

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 18:57 Makina , Fier

Shitet benzin gaz

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 19:16 Makina , Fier

Benzin gaz

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 11:14 Dyqani Makina , Fier

HONDA JAZZ 2007 1.3 BENZINE

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 10:27 Makina , Fier

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:10 Makina , Fier

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN-GAS BRC.VITI 2008.CMIMI 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 19:05 Makina , Fier

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 20:39 Makina , Fier

Honda Jazz

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 18:13 Makina , Fier

Honda jazz automat

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Dhj 14:53 Makina , Fier

HONDA JAZZ BENZIN 1.4-GAS VITI 2007 SUPER GJENDJE.CMIMI 3600

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 14:41 Makina , Fier

Honda Jazz

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 16:30 Makina , Fier

Shitet Honda

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:30 Makina , Fier

Honda jazz super gjendje 2007 benzin-gas 1.4

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 10:53 Makina , Fier

Honda Jazz benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 19:52 Makina , Fier

Honda jazz2007 1.4 super ekonomike benzin-gas BRC

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 10:57 Makina , Fier

HHonda jazz 1.4 ������������

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 20:50 Makina , Fier

Honda 1.5 benzin

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 21:01 Makina , Fier

Honda fit sport

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 21:30 Dyqani Makina , Fier

U shit Honda Jazz 1.2 i-DSi 5p

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Sht 19:31 Makina , Fier

Okazion Honda Fit Sport

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 18:48 Makina , Fier

Klajdi

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Honda Jazz | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione