Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda CR-V ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Honda CR-V ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Honda CR-V me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Honda CR-V nga modelet e ndryshme si Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 07:49 ,

HONDA CR-V EXECUTIVE 2.2 i-DTEC 4WD NAFTE -2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 ,

Honda Cbf 600

2 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 17:35 ,

Honda CR-V Executive Automat

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 11:15 ,

Honda CR-V•Viti 2009•2.2 Naft•Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 19:12 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 CDTI 4WD

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:03 ,

HONDA CRV 2.2 NAFTE 2008 MANUAL me dogane ����������

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:10 ,

Honda crv 2006 freedom

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:56 ,

Honda CR-V

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 19:34 ,

HONDA CRV

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:00 ,

Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 00:55 ,

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 ,

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 ,

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Maj 00:55 ,

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 22:04 ,

Honda CR-V Hybrid viti 2020 Switzerland 42000

34 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 11:07 ,

SUPER OFERTE 2 Honda CR-V Dizell 4x4

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 08:47 ,

Honda crv

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 14:33 ,

HONDA CRV 2007

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 09:39 ,

HONDA C.R.V 4x4

33 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 16:37 ,

HONDA V.R.V 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 16:31 ,

HONDA V.R.V 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 12:10 ,

Shitet

15 268 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 16:04 ,

Honda

1 235 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 13:59 ,

SHITET HONDA CR-V

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 17:25 ,

Shum ekonomike 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:35 ,

HONDA CRV

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 12:52 ,

Honda

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:42 ,

Honda

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 13:41 ,

Honda crv 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 22:58 ,

SHITET

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:35 ,

shitet HONDA CRV 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 08:57 ,

Honda 1400

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 18:22 ,

shitet HONDA CRV 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 15:02 ,

Shitet Honda CR-V

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:56 ,

Shitet Honda CRV Benzin Gaz Ne Gjendje Te Mir

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 06:05 ,

Honda cr-v 2.2 nafte mundesi nderrimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 17:02 Dyqani ,

U SHIT Honda CR-V 2.2 D

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:43 ,

Honda CR-V

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 13:01 ,

Per Shitje Cmimi i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Jan 17:01 ,

Motor Honda Cr v 2004

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 20:07 ,

Honda CV-R

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:48 Dyqani ,

HONDA CRV 2.2 Nafte.AUTO INGROSSO ����

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 10:22 ,

Shitet Honda CRV

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 13:08 ,

Okazion Shitet Honda Cr V 4X4 Automatike

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 15:12 ,

Honda crv 2000 eutomat

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 15:09 ,

HONDA CRV 2.4 BENZIN

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:28 ,

Shitet Okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 12:00 ,

Honda CR-V SUV TIRANE

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 11:58 ,

SHITET HONDA CRV

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 08:04 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Nese jeni duke kerkuar per Honda CR-V ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Honda CR-V ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Honda CR-V me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Honda CR-V nga modelet e ndryshme si: Honda Civic, Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Honda CR-V ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Honda CR-V ne MerrJep.al


Nese keni Honda CR-V qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione