Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Accord , 93
Aerodeck , 5
CR-V , 256
CR-Z , 7
CRX , 4
Civic , 424
Concerto , 6
FR-V , 52
HR-V , 78
Insight , 13
Integra , 1
Jazz , 196
Legend , 3
Logo , 6
Odyssey , 15
Prelude , 7
S2000 , 3
Stream , 8

Gjej mijera njoftime per Honda ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Honda me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Honda nga modelet e ndryshme si Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 22:58 Makina , Berat

Shitet honda

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:13 Makina , Shkodër

Honda Civic Tourer

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:15 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:50 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.3 BENZINE/BATERI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:43 Makina , Korçë

Honda 2.0 Automat benzine gaz

3 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:17 Makina , Gjirokastër

shitet Honda CR-V benzin+ gaz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:49 Makina , Durrës

Honda jazz����Automatike viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

Shitet Honda FR-V

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 E TARGUAR

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Honda Crv

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:21 Makina , Durrës

Honda civic 1.8 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:00 Makina , Fier

Honda pilot

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Fier

Honda odisey okazion

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Makina , Durrës

Honda civic

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 Makina , Durrës

Honda jazz 1.4 Benzine Automatik 2009 ����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:33 Makina , Durrës

Honda jazz 1.4 benzine automatik ��������

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

HONDA FR-V OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Makina , Fier

SHITET HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Makina , Lushnjë

OKAZION HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA INSIGHT HYBRID

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA CIVIC HYBRID

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Makina , Durrës

����HONDA JAZZ ����AUTOMAT ����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:09 Makina , Fier

HONDA ODISEY 3.5 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 Makina , Fier

Shitet Honda CRV 2013

16 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Honda CR-V B/G

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 16:48 Makina , Tiranë

Shitet 4×4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:22 Makina , Durrës

HONDA FR-V OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 10:22 Makina , Elbasan

SHITET HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 10:22 Makina , Lushnjë

OKAZION HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 22:28 Makina , Durrës

Honda jazz Automatike ����Benxin +Gpl

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 19:16 Makina , Pogradec

Honda F-rv 2.2 Nafte 6 vende Okazionnn

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 16:03 Makina , Tiranë

HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 16:01 Makina , Vlorë

HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 10:05 Makina , Pogradec

Honda F-rv 2.2 Nafte 6 vende Okazionnn

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 23:04 Makina , Korçë

Shitet honda civic 1.6 bezine gas

1 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 11:18 Makina , Durrës

Honda civic

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 08:47 Makina , Tiranë

�� Honda Pilot super mjet��

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 20:28 Makina , Krujë

Shitet Honda Civic

2 350 EUR

20 Sht 17:13 Makina , Tiranë

Honda CRV, 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 17:08 Makina , Tiranë

honda civic

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 17:03 Makina , Tiranë

Shitet Honda Pilot.

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:31 Makina , Tiranë

Honda CR-V

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 14:35 Makina , Vlorë

��️SHITET HONDA JAZZ��️

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 13:04 Makina , Gramsh

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 22:42 Makina , Tiranë

Honda Odyssey Touring OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:29 Makina , Fier

Honda Jazz AUTOMATIKE ���� ��

11 110 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 08:07 Makina , Tiranë

⛔OKAZION HONDA BENZIN GAZ VITI 2006 ME KONDICIONER OKAZION⛔️

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 00:32 Makina , Fier

❗️Okazion Honda CR-V 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 15:54 Makina , Tiranë

Shitet 4×4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Nese jeni duke kerkuar per Honda ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Honda ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Honda me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Honda nga modelet e ndryshme si: Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Honda ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Honda ne MerrJep.al


Nese keni Honda qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione