Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 20
Aixam , 8
Alfa Romeo , 147
Alpina , 6
Artega , 6
Audi , 2607
BAIC , 2
Bentley , 2
BMW , 849
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 9
Chevrolet , 43
Chrysler , 43
Citroën , 410
Dacia , 12
Daewoo , 11
Daihatsu , 32
Dodge , 11
Ferrari , 2
Fiat , 624
Ford , 2547
GMC , 6
Grecav , 1
Honda , 70
Hummer , 3
Hyundai , 117
Infiniti , 1
Isuzu , 7
Jaguar , 23
Jeep , 52
Kia , 78
KTM , 4
Lancia , 92
Land Rover , 224
Lexus , 1
Lincoln , 3
Maserati , 2
Mazda , 107
Mercedes-Benz , 5068
MG , 2
MINI , 54
Mitsubishi , 161
Nissan , 208
NSU , 3
Opel , 1136
Peugeot , 509
Piaggio , 2
Plymouth , 1
Porsche , 40
Renault , 768
Rover , 18
Saab , 30
Seat , 287
Škoda , 181
Smart , 38
Ssangyong , 24
Subaru , 15
Suzuki , 51
Tata , 16
Tesla , 3
Toyota , 649
TVR , 3
VW Volkswagen , 5310
Volvo , 199
Wiesmann , 1
Yugo , 5
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.25 Nën 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN POLO 1.4 NAFTE 2007 KAMBIO MANUALE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Fiat Qubo 1.3 Multijet Nafte

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:15
Linku:
Makina , Kavajë

TOYOTA RAV 4 AUTOMAT VITI 2011 FULL OPSION

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:40
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:41 Makina , Tiranë

TOYOTA AVENSIS FULL OPTIONS 2007 ZVICRA ME DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:41 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:40 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 Dyqani Makina , Durrës

2012 AUDI A3 2.0 NAFT PREMIUM PLUS FULL

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:54 Makina , Tiranë

A3 2.0 Nafte 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen C4 Picasso 2009

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:18 Makina , Fier

Volkswagen Golf V

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Makina , Durrës

Nderrohet me fiat panda 4x4 ose automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:41 Makina , Fier

ML..350 4MATIC.AMG...SUPER GJENDJE..

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:35 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:35 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet me smart fiat panda etj

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:11 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

Full

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

Full!! Mercedes Benz C220 CDI W203 Sport Edition Full '2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

Shitet CADILLAC ESCALADE

65 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:07 Makina , Durrës

❗️BMW Seria 1 2006 1.8 Nafte ❗️

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

‼‼OKAZION ‼‼Shitet VW passat AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

Subaru impreza Gaz Benxinl

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

❌OKAZION❌ Lancia Musa 2010 1.4 Benzin/Gaz Manua☎️068 5213511

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Okazion range rover sport 2016

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte 2007 i Diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

❌ Citroen c4 automat 1.6nafte

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

❌OKAZION❌Toyota 1.4 Nafte ��Letra 1 vit ☎️ 068 52 13 511

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

C-Klas 220 Amg 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

E-class 350 nafte motorr 3.0 pa takse luksi, letra per 1-vit

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz A clas

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

Dacia Shitet nderrohet 2008 motorri 1.5 nafte

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 Makina , Pogradec

Dacia. Shitet nderrohet 2008

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

Disqe alumini nr 17 shiten nderrohen

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina , Korçë

Mercedez Benz Glk 220 4Matic

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Makina , Vlorë

Phaeton 3.0 v6 2007 mundesi nderrimi

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 Makina , Lushnjë

Hyundai sonata hybrid+Gas

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:03 Makina , Pogradec

Wolksvagen Lt karrotrec nafte shitet nderrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

��OKAZION,AUTOMAT 1.2��

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

BMW 320 AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz 220 EVO Automatik

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:45 Makina , Fier

VW Volkswagen passat 2.0 benzine gaz ndrrohet

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Makina , Fier

Audi Q7 panorama 3.6 benzine 2010 ndrrohet

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:44 Makina , Fier

jeep wrangler 3.8 benzine automat ndrrohet

15 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 Makina , Fier

jeep wrangler viti 2011 automat ndrrohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:44 Makina , Fier

sharan 2.0 Tdi viti 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 Makina , Tiranë

Shitet Toyta Corolla 1.4 naft me portobagazh.

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione