Has | Automjete | Makina

Aixam , 1
Alpina , 2
Audi , 43
BMW , 28
Buick , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Citroën , 4
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 16
Ford , 39
Hyundai , 6
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
Mazda , 2
Nissan , 8
Opel , 22
Peugeot , 4
Porsche , 1
Renault , 5
Seat , 4
Škoda , 2
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Tata , 1
Toyota , 8
Volvo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:56 ,

Ford Transit 2.2 Disel 9Ulse Me Klim

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 19:21 ,

Citroen

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 12:24 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Classic 2006

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Qer 17:58 ,

Shitet BMW 330

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 17:46 ,

Shitet BMW 3.0

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 19:37 ,

Ford Maverick

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:11 ,

FORD Tranzit Transit Furgon Fugon Sprinter

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 10:21 ,

Golf 5 2.0fsi edition 8

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 18:44 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 21:47 ,

Mercedes Benz 270

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 15:47 ,

Golf

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 15:35 ,

Audi A4

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 15:23 ,

Audi A4

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Maj 15:09 ,

“Touran”

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:09 ,

Shitet

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 21:20 ,

Shitet Audi A4 2.5 Dizell 2006 Automatik regjistrim ni 1 vit

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 20:37 ,

CHEVROLET 2013

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:49 ,

Golf 4 Tdi

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:41 ,

freelander

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 10:07 ,

Opel Vectra benzin

Historiku i makinës

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 18:29 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Maj 12:08 ,

Mitsubish Galloper 2.5

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 15:47 ,

Dacia 7 ulse viti 2013

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Pri 11:45 ,

shitet

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 11:16 ,

ford focus

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 00:07 ,

ahurti

Historiku i makinës

6 000 000 009 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Pri 00:07 ,

ahurti

Historiku i makinës

6 000 000 009 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Pri 10:55 ,

Shitet

Historiku i makinës

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:14 ,

audi a4

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:22 ,

Sprinter 616

Historiku i makinës

18 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 14:14 ,

Sprinter 416 okazion!!

Historiku i makinës

15 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Pri 16:44 ,

Sprinter

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 17:32 ,

Shitet Tauran 2.0 TDI pa te kuqe

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:52 ,

Cmimi 1000 lek

Historiku i makinës

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 12:41 ,

Okazion !!

Historiku i makinës

15 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Pri 16:34 ,

Shitet Mercedes Benz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:14 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 20:23 ,

Golf 5

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 16:22 ,

Shitet makina

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 00:18 ,

U shit flm merrjep

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:39 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:27 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 20:08 ,

Daihatsu Ferroza

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione