Opel | Gramsh | Automjete | Makina

Opel , 19
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Makina,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Makina | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:10 ,

SHITET OSE NDERROHET ,104700 km

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 21:45 ,

Opel Combo

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:06 ,

SHITET C-CLASS 200 NAFTE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 02:05 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 11:31 ,

opel astra

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 12:07 ,

Shitet makina

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 15:39 ,

opel astra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 15:52 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 20:38 ,

opele meriva 1.3 benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 14:07 ,

Opel

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 22:43 ,

Opel Cambo

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 19:26 ,

turbo

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 15:38 ,

Opel Astra 2001

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 10:58 ,

Opel Merva shitet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 13:25 ,

Makine per invalid Opel Astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 18:17 ,

Opel Astra dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 11:56 ,

Opel

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 20:33 ,

opel astra

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 12:56 ,

Opel Corsa -97

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 12:52 ,

Opel Astra 1.9 Naft

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 12:40 ,

Makine per invalid Opel Astra

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 18:39 ,

opel astra 1.4 benzin -95

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Makina | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione