C | Gramsh | Automjete | Makina

Toyota , 2
BMW , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C,kategori Makina,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C Të gjitha | Makina | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:43 ,

SHITET NE GJENDJE PERFEKTE,104500 km

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 11:06 ,

SHITET C-CLASS 200 NAFTE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Shk 00:11 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:46 ,

Mercedez-benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 19:16 ,

Toyota Yaris 1,5-Dual-VVT-iE style

10 350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 18:35 ,

Toyota Yaris 1,5-Dual-VVT-iE style

10 350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 10:25 ,

Mercedez Benz C klass

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:07 ,

Shitet Benz Mercedez -c class 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 21:17 ,

Mercedez-Benz C 220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:23 ,

Benz C class 200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 09:25 ,

Mercedes Benz C 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:16 ,

Ford Focus C-Max

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 11:34 ,

mercedez-benz c220 portopagazh

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 18:06 ,

Mercedes 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:08 ,

Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 18:56 ,

okazion c 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:37 ,

Mercedez benz c klas 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 06:41 ,

Shitet c 220

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 15:37 ,

Shitet C Class- 220, viti 2001

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 17:21 ,

Mercedes Benz

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 12:53 ,

Shes c 220

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:36 ,

Mercedes C 220 dizel

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 18:06 ,

Land Rover TD5 shes ose nderroj me C ose E clas

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C | Të gjitha | Makina | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione