4x4 | Gramsh | Automjete | Makina

Audi , 2
BMW , 2
Kia , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Hyundai , 1
Opel , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori Makina,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Të gjitha | Makina | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:43 ,

SHITET NE GJENDJE PERFEKTE,104500 km

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 11:06 ,

SHITET C-CLASS 200 NAFTE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 20:08 ,

Okazion Shitet suzuki samurai

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 21:52 ,

Shitet makina Nissan

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:58 ,

Shitet Hyundai Galloper 2.5 T.D

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 21:53 ,

Shitet Makina

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 21:41 ,

Shitet Makina

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 11:36 ,

Audi A6 3.0 4x4 ch Automatik

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 20:31 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 16:17 ,

BMW X3 4X4

880 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 20:47 ,

Toyota RAV4

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Sht 11:56 ,

Opel

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:29 ,

Mitsubishi L200 -01

9 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 07:41 ,

Nissan NAVARA Motorr 2.5 Nafte 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 21:23 ,

U shit Toyota Land Cruiser

8 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 20:06 ,

Land Rover Discovery -02

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 15:56 ,

Audi A6 4x4 dizel -03

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Makina | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione