Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 1
Audi , 46
BMW , 35
Chevrolet , 1
Citroën , 10
Corvette , 1
Fiat , 24
Ford , 23
Honda , 4
Hyundai , 7
Jaguar , 5
Jeep , 3
Kia , 1
Lancia , 11
Land Rover , 13
Maserati , 1
Mazda , 2
MINI , 2
Nissan , 24
Opel , 19
Peugeot , 8
Porsche , 1
Renault , 25
Saab , 1
Škoda , 9
Smart , 3
Subaru , 1
Suzuki , 5
Toyota , 20
Volvo , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 07:37 Makina , Tiranë

Bmw X5 me qera Rent a car in albania tirane

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

BMW X5 BENZIN 3.0 VITI 2007 PANORAM MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE SPORT EVO SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

��SHITET��

11 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

C-Klass 200-CDI ELEGANCE Automatic-Xeno-DE���� 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Makina , Tiranë

BMW X3 28i X-DRIVE suv 2960cc (Benzin)

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:26 Makina , Kukës

Mercedes Benz C200

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Makina , Durrës

Okazion !!!

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:33 Makina , Kavajë

SHITET W204 2010-2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Makina , Tiranë

shitet Mercedez Benz Ckass 220 CDI

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:01 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:18 Makina , Tiranë

mercedes benx A class

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:01 Makina , Tiranë

Shitet- Nderohet

132 445 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:28 Makina , Tiranë

AUDI Q7 QUATTRO 3.0TFSi viti 2017 SUPER FULL

40 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:52 Makina , Korçë

��OKAZION ��

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:18 Makina , Durrës

VW Golf 5▫️1.9 Nafte Viti 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31 Makina , Durrës

JAGUAR XJ6 3.6 BENZIN VITI 1988 PRESIDENCIALE FULL

9 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:20 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz c klas 0693085922

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Makina , Tiranë

Mercedes-benz-AUTOMAT-V-07-08

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Makina , Tiranë

Opel corsa

250 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:15 Dyqani Makina , Elbasan

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35 Dyqani Makina , Durrës

RANGE ROVER EVOGUE

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:36 Makina , Tiranë

Renault Megane 2007

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:27 Makina , Tiranë

Lancia ypsilon 1.2 benzin . Okazion

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:57 Makina , Tiranë

Yaris 1.0benzin+gaz

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:57 Makina , Elbasan

C200 Nafte Automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:54 Makina , Tiranë

yaris 1.0benzin+gaz

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:35 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS - 1.6 BENZINE - AUTOMAT - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 22:49 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz GL 320 CDI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 20:21 Makina , Tiranë

����OKAZION☄️☄️ GOLF 7�� VITI 2016 ��⚡️✨

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:09 Makina , Vlorë

Fiat punto

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 19:22 Makina , Tiranë

Range rover sport v6 dizel automatick

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 16:59 Makina , Tiranë

Audi a7

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 14:36 Makina , Tiranë

BENZ C180 W203 VITI 2005 SAPPARDHUR NGA GJERMANIA

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 20:25 Makina , Durrës

Fiat Bravo 1.9 Multi Jet

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 16:19 Makina , Fier

Nisan

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 16:26 Makina , Durrës

SHitet Passat CC

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 00:12 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E200 kompressor

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:37 Makina , Tiranë

E200 2008 evo automat nafte me letra 0683245003

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 16:28 Makina , Tiranë

X5 3.0 naft automat 2002 me letra 0683245003

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:31 Makina , Kukës

Shitet fordi pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 04:35 Makina , Kukës

Shitet fort mondeo 2.0 dizel

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:53 Makina , Tiranë

Bmw 523i

9 500 EUR

18 Sht 12:30 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 17:17 Makina , Korçë

shitet mercedes 2300 €

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Sht 18:22 Makina , Elbasan

C class

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 13:44 Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 09:18 Makina , Tiranë

VW Tiguan [email protected] 4Motion Automat

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 09:18 Makina , Tiranë

Shitet VW Tiguan 2.0 Nafte

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione