Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Tourneo Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Ford Tourneo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:42 Dyqani Makina , Durrës

FORD TORNEO NAFTE 1.8 VITI 2007 I SAPO TAKSUAR NE SUPER GJEN

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Dyqani Makina , Fier

New Tourneo Custum Luxury ▫️2.2 nafte

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:30 Makina , Shkodër

FORD TOURNEO CONNECT 1.5 TDCI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:30 Makina , Shkodër

FORD TOURNEO CONNECT 1.6 TDCI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Mar 16:05 Makina , Shkodër

Ford Tourneo 1.8 Naft viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 12:03 Makina , Durrës

Ford Tourneo connect 1.8 naft 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 23:50 Makina , Tiranë

Shitet Ford Turneo Courier 2016

6 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 22:50 Makina , Fier

Ford 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 12:46 Makina , Sarandë

SHITET FORD TOURNEO CONNECT

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:45 Makina , Korçë

Ford tourneo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 09:45 Makina , Fier

Okazion Ford 1.6 Nafte viti 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 14:00 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:19 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 18:07 Makina , Fier

Shitet makina !

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:50 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 09:53 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 18:08 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 14:37 Makina , Tiranë

OKAZION FORD TOURNEO

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 10:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 19:50 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:57 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:26 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 11:39 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:33 Makina , Fier

Ford.

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 16:00 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:48 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:41 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:00 Makina , Durrës

Ford torneo

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:46 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 20:35 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Jan 19:44 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Jan 15:12 Makina , Tiranë

Ford tourneo

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 13:14 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Jan 14:03 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 14:00 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 09:18 Makina , Tiranë

Ford Tourneo OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 13:16 Makina , Tiranë

Ford conect

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:51 Makina , Kukës

Ford tourneo

111 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 19:39 Makina , Kukës

Ford Tourneo

111 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 15:41 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Jan 10:49 Makina , Shkodër

Ford Tourneo viti 2005

2 750 EUR

04 Jan 19:24 Makina , Krujë

Ford Tourneo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:17 Makina , Tiranë

Ford Tourneo Connect GLX FULL OPTION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:31 Makina , Durrës

Ford Torneo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 19:51 Makina , Kurbin

ford transit

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 05:58 Makina , Durrës

Ford Torneo

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 08:45 Makina , Durrës

Ford Tourneo

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 23:21 Makina , Tiranë

Shitet Ford

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:52 Makina , Elbasan

PJES KEMBIMI PER FORD TOURNEO..

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 21:44 Makina , Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Ford Tourneo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione